Jacek Rozenek opowiedział o byłych żonach fot. ONS.pl

Jacek Rozenek szczerze opowiedział o swoich byłych żonach. „Nastrój był taki, że trzeba było się żenić”

W „Pytaniu na śniadanie” aktor przyznał, że jego małżeństwa nie należały do udanych. Mało tego, do jednego z nich doszło... pod wpływem przymusu.
/ 26.06.2020 10:01
Jacek Rozenek opowiedział o byłych żonach fot. ONS.pl

Jacek Rozenek może poszczycić się udaną karierą zawodową, za to w życiu prywatnym nie wiedzie mu się aż tak dobrze. Aktor był dwukrotnie żonaty - z nieżyjącą już Karoliną Litwiniak oraz z Małgorzatą Rozenek, obecną partnerką Radosława Majdana.

Nie udało mu się również zbudować trwałej relacji z Roxie Gąską, z którą chętnie pokazywał się na salonach jeszcze kilka miesięcy temu. Aktor postanowił uchylić rąbka tajemnicy i w programie śniadaniowym „Pytanie na śniadanie” opowiedział, jak wyglądały jego poprzednie związki. Padły też niewygodne słowa. 

Jacek Rozenek o byłych żonach w programie śniadaniowym

W trakcie rozmowy w popularnej „śniadaniówce” Rozenek zdradził prowadzącym, że jego pierwsze małżeństwo było efektem presji społecznej, a nie świadomym wyborem. Tym samym aktor przyznał, że poślubił Karolinę Litwiniak z przymusu.

Nastrój był taki, że trzeba było się żenić. Teraz to się zmieniło - powiedział

Aktor uważa, że to małżeństwo nie mogło się udać, bo nie był gotowy na poważne zaangażowanie i był zbyt młody, by stworzyć zdrową relację. 

Pierwszy rozwód był, gdy byłem bardzo młody. Trochę za młody, więc on nastąpił dwa lata po ślubie - przyznał gwiazdor

Jacek Rozenek o małżeństwie z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Nieco cieplej Rozenek wypowiedział się natomiast o drugiej z byłych małżonek, Małgosi Rozenek-Majdan, jednak również nie pałał ogromnym entuzjazmem do trwającego 10 lat związku.

W trakcie drugiego rozwodu byłem już bardzo dojrzałym człowiekiem. To było po 10 latach małżeństwa - stwierdził

Aktor przyznał, że trzyma z Małgorzatę i Radka Majdana kciuki i życzy im wszystkiego, co najlepsze. Nie chciał jednak wdawać się w szczegóły relacji z byłą żoną. 

Jacek Rozenek pobyt w szpitalu po udarze 

Jacek Rozenek dość niedawno mierzył się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor przeszedł udar mózgu, po którym długo pozostawał nieprzytomny w jednym ze szpitali. W trudnych chwilach mógł liczyć na byłą żonę. Małgorzata Rozenek odwiedzała go w placówce i dbała o jego powrót do zdrowia. Nic jednak dziwnego, że para ma ze sobą bliski i stały kontakt. Wspólnie są rodzicami dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Te zdjęcia Julii Wieniawy i Macieja Musiała wywołały burzę. Czy młodych aktorów łączy coś więcej?
Małgorzata Kożuchowska o swoich dawnych stylizacjach: "Pełna wieś"
Małgorzata Rozenek wrzuciła rozczulające zdjęcie Henia i Radzia
Krupa wrzuciła zdjęcie córki w kostiumie. Internauci wytknęli jej, że Asha jest pulchna, a kostium za ciasny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)