Janachowska zachwyca się synem. Christopher ma talent, który rzadko zdarza się w jego wieku!

Prowadząca „Tańca z gwiazdami” jest mamą niespełna 2,5-letniego synka, który, jak się okazuje, przechodzi właśnie fazę fascynacji wierszami.
/ 25.10.2021 16:07

Izabela Janachowska ma koncie nie tylko udaną karierę taneczną, ale także rozkręcenie dochodowego biznesu ślubnego opartego na portalu internetowym, vlogu, sklepie z modą i akcesoriami ślubnymi, a także wypożyczalni luksusowych aut. Przy tym wszystkim, Janachowska znalazła jeszcze czas, aby poprowadzić nową edycję „Tańca z gwiazdami” - programu, który dawniej był jej przepustką do sławy.

Gwiazda podkreśla jednak, że życie rodzinne i znajdowanie czasu dla swoich najbliższych to jej priorytet - nawet przy tak napiętym harmonogramie. Ślubna bizneswoman otworzyła się na temat wyjątkowych talentów 2,5-letniego Christophera. 

Synek Izy Janachowskiej to geniusz?

Tancerka i prowadząca zachwycała się maluchem za kulisami „Tańca z gwiazdami”.

– Ma świetną pamięć i pięknie mówi wiersze. Jego ulubione to „Pan Hilary” albo „Kaczka-Dziwaczka”. Ma 2 lata i 4 miesiące i mówi te wiersze całe, od dechy do dechy! – rozpływała się Janachowska.

Zapytana o plany wobec synka, gwiazda odpowiedziała jednak, że nie zamierza wybierać mu przyszłości i póki co, obserwuje, w którą stronę Christopher będzie rozwijał swoje predyspozycje.

– My też staramy się niczego na nim nie wymuszać. Podążamy za tym, co widzimy, że sprawia mu przyjemność – zapewniła.

A w jakim wieku wasze dzieci zaczęły zapamiętywać piosenki i wierszyki?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Redakcja poleca

REKLAMA