Izabela Janachowska pokazała ciążowy brzuszek fot. ONS.pl

Izabela Janachowska jest w ciąży - termin porodu i płeć dziecka

Prezenterka spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Na kilka miesięcy przed rozwiązaniem udała się na egzotyczne wakacje. Pokazała urocze zdjęcie!
Marta Kosakowska / 07.03.2019 15:07
Izabela Janachowska pokazała ciążowy brzuszek fot. ONS.pl

Izabela Janachowska jakiś czas temu ogłosiła, że oczekuje narodzin dziecka. Będzie to pierwszy potomek prezenterki stacji TVN Style i jej męża, biznesmena, Krzysztofa Jabłońskiego. Przyszli rodzice wybrali się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na profilu gwiazdy pojawiło się urocze zdjęcie!

Izabela Janachowska będzie mamą - kiedy urodzi i jakiej płci będzie dziecko?

Izabela Janachowska pokazała fotografię, która powstała na plaży w Dubaju. Widać na niej prezenterkę, która ma na sobie czarny kostium kąpielowy i prześwitującą tunikę w tym samym kolorze. Gwiazda ma już spory brzuszek! Przyszła mama nie zdradziła terminu porodu, lecz możemy przypuszczać, że dziecko przyjdzie na świat latem lub jesienią.

Prezenterka milczy również na temat płci przyszłego potomka. Jednak kilka dni temu media obiegła informacja, że będzie to dziewczynka. Skąd taki przeciek? Przypuszczenia pojawiły się po publikacji postu fryzjerki gwiazdy, która zasugerowała, że Izabela Janachowska zdecydowała się na manicure w wymownym kolorze różowym, który przypisany jest płci pięknej.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński pobrali się 28 czerwca 2014 roku w Iławie. W ich hucznym weselu uczestniczyło wiele znanych osobistości m.in. Marek Włodarczyk, Dorota Williams i inni. Już wkrótce rodzina państwa Jabłońskich powiększy się!

Przeczytaj:
Olga Kalicka pokazała, jak karmi piersią - zdjęcie hitem Instagrama!
Najlepsze ciążowe stylizacje księżnej Meghan