Iza z „Gogglebox” pokazała swój ogromy dom na wsi. Sypialnia robi największe wrażenie

Gwiazda telewizyjnego show mieszka w naprawdę niezwykłych wnętrzach.
/ 08.04.2021 11:27

Izabela Zeiske to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu „Gogglebox - przed telewizorem”. Bohaterowie show komentują w nim aktualne programy telewizyjne i dzielą się swoimi przemyśleniami. Z Izą i jej rodziną widzowie zżyli się bardzo mocno i chętnie śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych. 

Teraz mają okazję zajrzeć do domu Zeiske. Kobieta mieszka z bliskimi na wsi w dużym domu jednorodzinnym. Zgodziła się pokazać, jak wyglądają jego wnętrza. 

Jak wygląda dom Izy Zeiske?

W całym domu dominują ciepłe barwy, które nadają wnętrzom przytulności. Ściany mają odcienie pomarańczu, zieleni i beżu. Izabela jest fanką dodatków i ozdób, które pokrywają większość jej mebli. 

Największe wrażenie robi jednak ogromna sypialnia z dwuosobowym łożem z pikowanym zagłówkiem. Pokój jest przestronny i na pewno niezwykle wygodny. 

Oczywiście w okolicy budynku nie mogło zabraknąć ogrodu, w którym Zeiske wypoczywa i hoduje piękne rośliny ozdobne. W ciepłe dni można poczytać w nim książkę, opalać się, a wieczorem rozpalić grilla i biesiadować z rodziną. 

Niektórym wnętrze domu może wydać się nieco staromodne i kiczowate, jednak bije od niego przede wszystkim ciepło i przytulność. Widać, że mieszkańcy są dość sentymentalni i lubią otaczać się pamiątkami. 

To też może cię zainteresować:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem