Iwona Pavlović żałuje, że to Urubko odpadł? Zdradziła także, czy ma już swojego faworyta w nowej edycji „TzG”

Himalaista był pierwszym uczestnikiem, który pożegnał się z show. Co o tym sądzi legendarna jurorka - Iwona Pavlović?
/ 01.09.2021 17:13

12. edycja „Tańca z gwiazdami” w Polsacie (a 25. ogółem) wystartowała w nowej jesiennej ramówce. Tym razem do programu dołączyli uczestnicy tacy jak Izabela Małysz, Oliwia Bieniuk, Kajra czy Denis Urubko. Niestety, to właśnie Urubko musiał pożegnać się z programem już po pierwszym odcinku.

Jego występ skomentowała za kulisami Iwona Pavlović, która zajmuje pozycję jurora najdłużej ze wszystkich obecnych sędziów. W 12. edycji za stołem jurorskim wraz z Pavlović zasiadają Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Czy Iwona Pavlović zgadza się z werdyktem widzów?

Zapytana o odejście himalaisty z programu jurorka odpowiedziała, że takie są zasady tego programu. Żal jej jednak, że odpadła tak wyjątkowa osobistość.

– Ja zawsze się zgadzam z każdym werdyktem, bo takie są losy tego programu. Jest mi przykro, stało się jak stało. Denis może nie tańczy jakoś cudownie, natomiast szkoda mi, że taka osobowość odpadła od razu, w pierwszym odcinku. To jest naprawdę bohater, to jest gwiazda prawdziwa – skomentowała Pavlović.

Jednocześnie, jurorka stwierdziła, że odpadnięcie uczestnika najprawdopodobniej miało związek z jego małą rozpoznawalnością.

On jest kompletnie nieznany w show-biznesie. Na pewno było mało SMS-ów – powiedziała z żalem.

Czy zdaniem jurorki i byłej tancerki to inny uczestnik powinien pożegnać się z show zamiast Urubki? 

– Ja nie daję słowami odpowiedzi „kto”, natomiast daję ocenami. Dzisiaj, rzeczywiście, w moich ocenach, najmniej miał ich Wojtek, czyli Fit Old Boy, ale według tylko mojej oceny – wyznała Pavlović.

Zapytana o to, czy ma już jakiegoś faworyta, jurorka nie umiała podać jednoznacznej odpowiedzi.

– Tutaj bardzo ciekawa się rzecz wydarzy. Na razie, moim zdaniem, nie ma jednego lidera. Czasami było tak, że już w pierwszym odcinku pojawiał się ktoś taki wybitny. A tutaj kilka par jest całkiem niezłych, czyli czekamy, co będzie czas pokazywał. A już nie raz nam udowodniono, że im więcej czasu, tym większe oni robią postępy – skomentowała mistrzyni tańca.

Macie już swoich faworytów w nowej edycji programu?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki