Najseksowniejszy mężczyzna świata wybrany! Nie zgadniecie, kto nim został

W 2018 roku najatrakcyjniejszym mężczyzną według magazynu „People” jest... Idris Elba!
/ tydzień temu

Idris Elba to najseksowniejszy żyjący mężczyzna świata. Brytyjski aktor został wyróżniony przez magazyn „People”, który co roku przyznaje zaszczytny. 46-letni Idris Elba podobno był bardzo zdziwiony, że w tym roku tytuł trafił właśnie do niego.

W pierwszej chwili pomyślałem: „Bez żartów, naprawdę?. Spojrzałem w lustro, sprawdziłem, jak się prezentuję i uznałem, że faktycznie wyglądam dziś dość sexy
- miał powiedzieć.

Idris Elba znany jest m.in. z serialu „Prawo ulicy” oraz takich filmowych hitów jak: „Avengers: Wojnie bez granic”, „Thor: Ragnarok” czy „Mroczna wieża”.

Najseksowniejsi mężczyzna świata wg „People”

Idris Elba jest 33. mężczyzną, który otrzymał tytuł najseksowniejszego na świecie. Jest również jednym z najstarszych, któremu przyznano wyróżnienie. Magazyn „People” co roku ogłasza nazwisko znanego aktora, sportowca lub celebryty, który w danym roku rozpalał serca kobiet do czerwoności. Na kolejnych stronach znajdziesz galerię mężczyzn, którym przypadał ten zaszczyt od 2010 roku!

Przeczytaj:
Maciej Zakościelny rozbił bank zdjęciem z dzieciństwa! Nie uwierzysz, jak wyglądał jako mały chłopiec
Upadek legendy. Bill Cosby trafi do więzienia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/9 godzin temu
Czy te obraźliwe komentarze piszą polscy katolicy? Chyba nie- bo przecież to naród wybrany, kochający Jezusa i Jego matkę(chyba hipokryci zapomnieli że tez o ciemnych karnacjach), żywcem idący do nieba, wyznający zasadę Ad.Hit., rasa biała najlepsza. Wstyd Katolicy! Zamilknijcie, albo utraćcie w tym momencie zdolność pisania i mówienia!
/23 godzin temu
Jaki znowu muzulmanin? Doczytaj w prasie zagranicznej najpierw a Potem sie wypowiadaj. On religion, Elba states that he is "spiritual but not religious", clarifying: "...I'm not a religious man in that sense. I call myself a spiritual being, if you like, but none of religion "
/wczoraj
No bez jaj , gdzie glosowanie sie odbylo? W Burkina Faso czy Nigerii?
POKAŻ KOMENTARZE (8)