To będzie rok pod znakiem baby boom! Te gwiazdy wkrótce zostaną matkami

W 2018 roku na świat przyjdzie wiele dzieci gwiazd. Sprawdź, czyje rodziny powiększą się w najbliższych miesiącach!
Marta Kosakowska / 6 miesięcy temu

To będzie dla nich bardzo szczęśliwy rok! W 2018 roku wiele gwiazd zostanie mamami. Jedne po raz pierwszy, inne - powiększą swoje rodziny o kolejnego potomka. Które gwiazdy urodzą w tym roku? Sprawdźcie listę celebrytek, które obecnie są w ciąży. W najbliższych miesiącach możemy spodziewać się narodzin wielu maluszków!

Ciężarna Edyta Pazura nie wytrzymała! "Obmacywaczom mówię stanowczo: NIE"- pisze na swoim blogu

Gwiazdy, które urodzą w 2018 roku

Które gwiazdy czekają na narodziny dzieci? Jest ich naprawdę sporo! Kolejnego dziecka spodziewa się m.in. jedna z najpopularniejszych polskich aktorek Małgorzata Socha. Wkrótce powiększy się również rodzina Cezarego Pazury. Jego żona, Edyta, jest obecnie w trzeciej ciąży. Ale to nie wszystko! Ciążę ogłosiły również: Odeta Moro, Marta Kaczyńska oraz Olga Frycz.

Sprawdźcie na kolejnych stronach, które gwiazdy urodzą w 2018 roku. Zebraliśmy szczegółowe informacje!

Przeczytaj:
Klara Lewandowska kończy roczek! Jak zmieniało się polskie royal baby?
Są nowe zdjęcia księcia Louisa! Jedno z nich skradnie wasze serca

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 miesięcy temu
Aga gratuluję i wszystkiego dobrego:) Miłość maluszka wszystko Ci wynagrodzi.
/6 miesięcy temu
Ciekawe czy boom będzie na jakieś iqgreen po ich ciążach, bo Socha to już 3 raz, więc niech się nie łudzi, że znów będzie miała taką fajną figurę.
/6 miesięcy temu
Widzę że nikt nie komentuje od patologii tych kobiet które są w 3 ciąży a ja niestety mimo ze pracuje jestem za moją 3 ciążę krytykowana i ludzie mówią że wspieram politykę pisu co nie jest prawdą. Nie wiem dlaczego przez większość osób rodziny wielodzietne sa mocno krytykowane.oboje z mężem mamy pracę żaden z Nas nie pali i nie pije