Fani komentują sztuczne rzęsy Katarzyny Skrzyneckiej fot. ONS.pl

Fani złośliwie komentują sztuczne rzęsy Katarzyny Skrzyneckiej. „Powieki dostaną zakwasów!”

Katarzyna Skrzynecka pokazała na swoim koncie na Instagramie nietypowy makijaż, którego głównym elementem są ogromne sztuczne rzęsy. Fani nie mogli zostawić tego bez komentarza.
/ 28.07.2020 08:47
Fani komentują sztuczne rzęsy Katarzyny Skrzyneckiej fot. ONS.pl

Z filmowych kulis wyciekła wieść, że ruszyły prace nad kolejną częścią kultowej komedii „Kogel-Mogel”.  W 4. już odsłonie filmu udział weźmie Katarzyna Skrzynecka, która wciela się w rolę Marlenki, czyli żony Piotrusia Wolańskiego. Gwiazda na swoim koncie na Instagramie pokazała, jak wygląda jej charakteryzacja. Trzeba przyznać, że... robi wrażenie! 

Katarzyna Skrzynecka jako Marlenka Wolańska w „Kogel-Mogel 4”

Skrzynecka pokazała kilka fotografii, do których pozuje w ostrym makijażu, bardzo wyrazistej biżuterii i dość kiczowatej stylizacji. Na szczęście jest to tylko charakteryzacja. 

Na planie filmowym. Marlenka Wolańska żona Piotrusia. Otulona w złoto, lamparty i jakby luksusowy nowobogacki kicz. POWRACA przypuszczając zmasowany atak mega rzęs, szczebiotu oraz... ??? nieobliczalnych efektów spotkania z Gościem specjalnym. Podobny gust w manicure nieprzypadkowy - napisała aktorka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Pierwszą rzeczą, jaka rzuciła się w oczy fanom aktorki, były bardzo długie i bardzo spektakularne sztuczne rzęsy, których chyba żadna kobieta nie odważyłaby się nosić na co dzień. 

Internauci w komentarzach przyznali, że makijaż aktorki nieco ich przeraził i odetchnęli z ulgą, kiedy dowiedzieli się, że to tylko element filmowej stylizacji, a nie nowy, prywatny wizerunek Skrzyneckiej. Nie omieszkali również wyśmiać ogromnych rzęs i złośliwie ich skomentować.  

- Kasiu! Ile kg ważą takie rzęsy?
- Wszystko przerysowane.
- Uff...A ja myślałam, że Pani tak na poważnie w tym looku.
- Powieki będą miały zakwasy - napisali fani

„Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”

Zdjęcia do 4 części kultowej polskiej komedii ruszyły w połowie lipca. Film znów będzie opowiadać o losach docenta Wolańskiego i jego studentki Kasi oraz perypetii mieszkańców okolicznych wsi. W obsadzie pojawią się takie gwiazdy jak Anna Mucha, Marian Opania, Maciej Zakościelny, Grażyna Błęcka-Kolska czy Ewa Kasprzyk. Premiera filmu planowana jest na styczeń 2021 roku. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd: 
Olga Bołądź nawołuje do noszenia maseczek ochronnych. "Zastanówmy się, czy chcemy kolejny lockdown"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze opowiedziała o śmierci męża. "Wiedziałam, że muszę iść do przodu"
Agnieszka Kaczorowska urządziła przyjęcie urodzinowe dla rocznej córki. Fanka: "Robi pani wszystko na pokaz!"
Anna Lewandowska pokazała trzeci wózek Laury. Fani: "Wstydu nie mają. Jeden by wystarczył"