Jak wygląda Doda bez makijażu? fot. ONS.pl

Doda bez makijażu - gwiazda zamieściła zdjęcie na Instagramie

Piosenkarka pokazała się na Instagramie w naturalnym wydaniu. Efekt? Lawina lajków i komentarzy z komplementami!
Marta Kosakowska / 29.03.2019 09:53
Jak wygląda Doda bez makijażu? fot. ONS.pl

Doda pokazała na Instagramie naturalne zdjęcie. Na najnowszej fotografii widzimy ją bez makijażu, wystylizowanej fryzury i efektownej stylizacji. Nowa fotka to zwyczajne selfie, na którym widać... zwyczajną Dodę. Internauci zachwycili się swoją idolką w naturalnym wydaniu.

Jak wygląda Doda bez makijażu? Fani są pod wrażeniem!

Doda to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Artystka od wielu lat gości na polskiej branży muzycznej. Oprócz niewątpliwego talentu wokalnego, Doda jest również mistrzynią wizerunku scenicznego. Jej kreacje, makijaże i fryzury zawsze przyciągają uwagę.

W ostatnim czasie wizerunek Dody łagodniejsze. Artystka nie tylko zrezygnowała z platynowego blondu, który był charakterystycznym elementem jej wyglądu. Coraz chętniej pokazuje fanom, jak wygląda na co dzień, będąc w domowych pieleszach. Najnowsze selfie to najlepszy dowód!

- Bez makijażu i farby na głowie. Liczę, że mi słońce naturalnie rozjaśni
- napisała Doda.

W makijażu czy bez niego, Doda zawsze może liczyć na swoich wielbicieli. Naturalne zdjęcie artystki spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem internautów. Wielu z nich przyznało, że Doda świetnie wygląda bez make-upu, a nawet, że sprawia wrażenie znacznie młodszej niż jest w rzeczywistości.

- Pięknie! Naturalnie! Wyglądasz jak dziewczynka! Tak trzymać!
- Wyglądasz jak milion dolarów!
- Jak dzidzia wyglądasz! Bardzo młodo
- czytamy w komentarzach.

Trend body postive staje się coraz popularniejszy wśród gwiazd. Coraz więcej znanych i lubianych osób zamieszcza w sieci niewystylizowane, nieprzerabiane zdjęcia. Brawa za to!

Przeczytaj:
Anna Mucha bez makijażu - jak wygląda?
Małgorzata Kożuchowska w naturalnym wydaniu - zdjęcie