Dlaczego Oliwia Bieniuk nie idzie na studia?

Oliwia Bieniuk to tegoroczna maturzystka. Jakie ma plany? Czy wiąże swoją na przyszłość z aktorstwem?
/ 14.07.2021 18:02

Córka zmarłej przed laty Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w rozmowie z dziennikarką Party.pl przyznała, że jest zadowolona z uzyskanego na maturze wyniku. Nastolatka zdawała egzamin z języka polskiego na poziomie rozszerzonym, z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym i matematykę na poziomie podstawowym.

Jakie Oliwia Bieniuk ma plany na przyszłość?

18-latka zdradziła, że robi sobie tzw. „gap year", a więc roczną przerwę w edukacji. W tym czasie zobaczymy Oliwię w kolejnej edycji popularnego show „Taniec z Gwiazdami". Na studia Bieniuk wybiera się dopiero za rok. I będzie to na pewno kierunek humanistyczny, ponieważ w przedmiotach ścisłych młoda gwiazda nie czuje się zbyt dobrze.

Czy nastolatka zamierza iść śladami swojej mamy i chce zostać aktorką? Przypomnijmy, że Oliwa ma już za sobą aktorski debiut. Mogliśmy ją zobaczyć w filmie Daniela Rusina Reżyser Życia". Czy w związku z tym, nastolatka myśli nad studiami aktorskimi?

Chciałabym pójść w stronę aktorstwa. No, ale wiadomo, te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki, więc muszę się dobrze przygotować do egzaminów wstępnych.
-przyznała córka Przybylskiej i Bieniuka.

Trzymamy za Oliwię kciuki. W Tańcu z Gwiazdami" na pewno będziemy jej kibicować.

Czytaj także:
Oliwia Bieniuk ma nowego chłopaka? Kim on jest?
Oliwia Bieniuk w szczerym wywiadzie o swojej mamie. „Nie wiem, czy poparłaby moje decyzje”
Oliwia Bieniuk dodała sobie lat na Instagramie? Po co to zrobiła?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA