Dlaczego Kasia Cichopek postanowiła zostać aktorką? „To miał być tylko malutki epizod”

Jak się okazuje, Kasia Cichopek wcale nie miała zamiaru zostawać aktorką. Swoją przyszłość wiązała z zupełnie innym zawodem!
Urszula Wilczkowska / 30.04.2020 14:56

W wieku 19 lat mało kto wie, co będzie robił przez całe życie. Chociaż wtedy większość osób wybiera kierunek studiów, rzadko kiedy te plany faktycznie pokrywają się z tym, jaką pracą zajmują się już po ukończeniu edukacji. I nie ma w tym nic złego!

Bardzo podobnie było w przypadku jednej z najbardziej znanych aktorek serialu „M jak Miłość”. Kasia Cichopek miała początkowo wziąć udział w nagraniach podczas tylko dwóch dni zdjęciowych. Kto by pomyślał, że zostanie w nim aż na 20 lat!

Kim chciała zostać Kasia Cichopek?

Gdy po raz pierwszy pojawiła się na planie serialu, Kasia Cichopek miała zaledwie 19 lat i była dopiero maturzystką - swoją przyszłość zaś wiązała z psychologią, którą zresztą skończyła. Jak sama mówi, rola w „M jak Miłość” miała być wyłącznie małym epizodem! Nie miała pojęcia, że te dwa dni wpłyną na całe jej życie.

Aktorstwo z początku było tylko hobby, dodatkową pasją Kasi Cichopek. Okazało się jednak, że to nie ona wybrała showbiznes, a showbiznes wybrał ją!

Sama śmieje się, że w serialu przeżyła swoje drugie życie - tam też zdała maturę, dostała się na studia, a następnie je obroniła. Wyszła za mąż, urodziła dwójkę dzieci... Musi być ciężko być matką w aż dwóch rodzinach.

Na szczęście rola Kingi Zduńskiej spodobała się zarówno jej, jak i widzom. Do dzisiaj nie wyobrażamy sobie tego serialu bez tej rodziny.

Oprócz grania w serialu Kasia Cichopek rozwija się w tanecznym kierunku. Razem ze swoim mężem, Marcinem Hakielem, prowadzą również szkołę tańca.

To też może cię zainteresować:
Jak poznali się Kasia Cichopek i Marcin Hakiel?
Jakie baby shower planowała Małgosia Rozenek?
Polskie gwiazdy spędzają kwarantannę z dziećmi