Dlaczego Iza nie pokazuje męża w „Gogglebox”? Wyjaśniła, czym jej ukochany zajmuje się w trakcie nagrań

Mąż Zeiske ma wtedy czas na nadrobienie ważnych zaległości...
/ 08.04.2021 20:13

„Gogglebox - przed telewizorem” od 2014 roku króluje na antenie TTV. W formacie uczestnicy oglądają inne programy telewizyjne i komentują je, często ze swoimi bliskimi. Wielu bohaterów show stało się już niemal celebrytami, a widzowie niesamowicie się z nimi zżyli. 

Jedną z bardzo lubianych postaci w programie jest Izabela Zeiske, którą fani kochają za ciepło, dobrą energię i zaraźliwy uśmiech. W „Gogglebox” występuje ona najczęściej z synem. Niestety, w żadnym odcinku nie pojawił się jej ukochany mąż, którego Zeiske często pokazuje na swoim koncie na Instagramie. Dlaczego nie zadebiutował jeszcze na antenie? 

Dlaczego Iza Zeiske nie pokazuje męża? 

Mój mąż bardzo ceni słowa i raczej słucha. Gdybyśmy razem komentowali w programie, byłoby to monotonne, bo ja bym ciągle mówiła, a on by słuchał, słuchał i od czasu do czasu miał „strzał” - podsumowała Izabela 

Kobieta przyznaje jednak, że jej mąż nie nudzi się, kiedy ona nagrywa kolejne odcinki programu. Ma wtedy czas na obowiązki domowe i wypoczynek, a często też... popołudniową drzemkę. 

To też może cię zainteresować:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem