POLECAMY

„Kobiety dlaczego jesteście takie okrutne?”. Nie cichną ataki na Siwiec, ale część internautów ma już dość hejtu

Na obecną chwilę mamy obozy hejterów i zwolenników celebrytki. A ona? Wrzuca dalej zdjęcia, nie reagując na zaczepki.
Edyta Liebert / 7 miesięcy temu
„Kobiety dlaczego jesteście takie okrutne?”. Nie cichną ataki na Siwiec, ale część internautów ma już dość hejtu fot. kolaż polki.pl

Czy Siwiec faktycznie była w ciąży? To pytanie nurtuje obserwatorów celebrytki na Instagramie i to do tego stopnia, że opisują swoje historie związane z ciążą i połogiem. „To nie możliwe, by tak wygiąć nogę 3 tygodnie po porodzie” - pisze jednak z instagramowiczek. Inna odpowiada jej ciętą ripostą. Obserwujemy to i rozkładamy ręce - czy tak naprawdę musi być?

Nie ma żadnego powodu aby piętnować i obrażać kobiety, którym zostaje nadwaga po urodzeniu, ani obrażać te szczupłe.

 Od momentu narodzin córeczki, pod każdym zdjęciem zaczęły się dyskusje, czy Natalia Siwiec w ogóle w ciąży była, bo zdaniem kobiet - jak na mamę w połogu wygląda za dobrze. „Na pewno wynajęła surogatkę”, „To nie jest możliwe by ta kobieta urodziła dziecko czy to przez cesarkę, czy naturalnie” - czytamy pod zdjęciami. Pojawiały się też wulgaryzmy.

W ciąży i na planie. 10 aktorek, których odmienny stan ukrywano podczas zdjęć

W gąszczu wyzwisk, oskarżeń, oszczerstw i przykrych słów pod adresem Siwiec, znalazły się też głosy rozsądku, których choć mniej, to są długie, wyczerpujące i racjonalne. Każdy poród jest inny, każdy organizm jest inny, nie można generalizować!

Kobiety dlaczego jesteście takie okrutne wobec siebie? Mamy wszystkie prawo wyglądać inaczej. Różnimy się wyglądem, wiekiem, metabolizmem, genami, miewamy różne schorzenia i dolegliwości zdrowotne i każda z nas inaczej przeżywa połóg, dlatego inaczej też wygląda. Nie ma żadnego powodu aby piętnować i obrażać kobiety, którym zostaje nadwaga po urodzeniu, ani obrażać te szczupłe. Żyjemy w czasach absurdu kultu ciała, rywalizacji, wiecznej młodości, i same sobie to robimy niestety.

Ciąża Natalii Siwiec była sporym zaskoczeniem, zwłaszcza, że celebrytka publicznie nawet nie pochwaliła się dobrą nowiną aż do 5. miesiąca ciąży. Starała się nie epatować zdjęciami z ciążowym brzuchem, jedynie umieszczając reklamowe, typowe dla niej fotki - ładna poza, produkt w dłoni. To wszystko.

Niech się Pani nie przejmuje hejterami, ludzi po prostu żal tyłek ściska z zazdrości. Grube baby zazdroszczą Pani świetnej figury po ciąży. To przykre że żyjemy w takim kraju gdzie pełno jest zawiści i zazdrości do drugiego człowieka. Na zachodzie takie hejty nie miałyby nigdy miejsca bo tak żyją ludzie z klasą.

Natalia jest piękną, zadbaną kobietą, była taka przed ciążą i to zaowocowało stanem w jak i po ciąży. Ja osobiście jeszcze mamą nie jestem, ale gdybym była, to życzyłabym sobie tak wyglądać.

Ludzie jak zwykle szukają sensacji. Ja w godzinę po porodzie niemal nie miałam już brzucha (No może wyglądałam jakbym się najadła), a po tygodniu z powodzeniem mogłabym iść na plaże. Niektóre kobiety maja szczęście.

Widać, jak mocno temat bycia w ciąży bywa tematem żywych dyskusji, wręcz awantur.  Z hejtem spotkała się także Anna Lewandowska, a w zasadzie spotyka się do dziś. Każde zdjęcie - z córeczką czy z sali treningowej - ostrzelane jest jak z karabinu zarzutami, że a to pragnie zarobić na dziecku, a to promuje niezdrowe podejście do ciała, zbyt szybkie tempo powracania do formy. Hejt to coś bardzo powszedniego.

Ania Lewandowska pokazała uroczą fotkę z Klarą i... spadła na nią lawina hejtu. O Ani napisała też ostatnio Paulina Młynarska

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 miesięcy temu
Ma brzuszek delikatny, tylko dobrze go maskuje. No i nie przytyła 20 kg w ciąży więc nie jest teraz wielce odmieniona! Kobiety są tak różne, naprawdę nie wszystkie tyją w ciąży nie wiadomo ile. Najlepiej jakby wszystkim przybywało po kilkanaście kilogramow, bo ludzie dookoła byliby zadowoleni. To jest tak indywidualna sprawa każdej kobiety, a wszyscy mają mnóstwo do powiedzenia w tym temacie, bardzo to dziwne. Kończyłam dietetykę w tym roku w szkole policealnej i powiem Wam, że w ciąży można się też racjonalnie odżywiać i wcale nie trzeba tyć nie wiadomo ile. Bez przesady.
/7 miesięcy temu
A do tego hejtu w dużej mierze zachecacie wy- portale plotkarskie.. pisząc absurdalne artykuły.. bardzo często niezgodne z prawdą. Przekonała się o tym między innymi Lewandowska,która właśnie rozsądnie podchodzila do tematu powrotu do formy. Zawsze powtarzała ze wszystko z głową, spokojnie, bez pośpiechu,każdy jest inny, nic na siłę itd powtarzała to na okrągło..A wy. media co..? Hejt..