Paweł Kukiz fot. ONS

Córka Pawła Kukiza, Julia Kukiz wyszła za mąż. Suknia ślubna córki Kukiza

Polityk i muzyk, Paweł Kukiz, wydał za mąż swoją najstarszą córkę. Julia Kukiz była zjawiskową panną młodą!
/ 25.07.2018 12:17
Paweł Kukiz fot. ONS

Ważne wydarzenie w życiu rodziny Kukizów! Ślub Julii Kukiz odbył się 21 lipca 2018 roku w Namysłowie. Uroczystość miała charakter prywatny. Jednak za sprawą jednej z sióstr panny młodej, zdjęcia pojawiły się na Instagramie.

Ślub córki Pawła Kukiza

Paweł Kukiz jest ojcem trzech córek: 18-letniej Hanny, 24-letniej Poli oraz 27-letniej Julii. To właśnie najstarsza z latorośli polityka zmieniła stan cywilny. Ceremonia odbyła się w kościele pod wezwaniem św. Piotra i Pawła. O mężu Julii Kukiz wiadomo jedynie, że jest grafikiem - informuje „Fakt”.

Pannę młodą do ołtarza prowadził ojciec. Na zdjęciu, które Pola Kukiz opublikowała w sieci, widać, że Paweł Kukiz był wyraźnie przejęty. Jednak uwagę przykuwała głównie panna młoda, która na ten wielki dzień wybrała dość nietypową, bo bardzo skromną, kreację.

Julia Kukiz miała na sobie bardzo prostą suknię ślubną, w niczym nie przypominającą tradycyjnej „bezy”. Kreacja składała się z koronkowej góry z długimi rękawami oraz sięgającej ziemi spódnicy. Talię panny młodej podkreślił prosty pas, oddzielający obie części sukni. Julia Kukiz upięła włosy w luźny, romantyczny kok, do którego przypięty był długi welon. Stylizację panny młodej dopełnił bukiet białych kwiatów.

Księżna Kate to matka idealna! Nie każda kobieta zrobiłaby TO dzień po porodzie

Gratulacje dla pary młodej oraz... szczęśliwego ojca, a teraz także, teścia! ;)

Przeczytaj:
Blog Meghan Markle nagle zniknął z sieci! Z powodu niestosownych treści?
Rajskie wakacje Lewandowskich! Zobacz, jak wypoczywają po mundialu