Córka Pauliny Młynarskiej zorganizowała drugi ślub ze swoją partnerką

Ślub Alicji Nauman fot. ONS.pl
Alicja i Dominika pochwaliły się fotografiami z plenerowej uroczystości, która odbyła się niemal w rocznicę ich pierwszego ślubu.
/ 22.09.2020 10:02
Ślub Alicji Nauman fot. ONS.pl

Córka Pauliny Młynarskiej Alicja Nauman rok temu zawarła w Wielkiej Brytanii oficjalny związek małżeński ze swoją ukochaną, Dominiką. Ślub kobiet był szeroko komentowany w mediach, a Paulina Młynarska podkreślała, że mocno wspiera córkę i akceptuje wszystkie jej wybory. Teraz zakochane postanowiły ponowić ceremonię zaślubin i pochwaliły się zdjęciami ze „ślubu numer dwa”. 

Alicja Nauman wzięła drugi ślub

Od ślubu Alicji i Dominiki minął rok, a młode kobiety postanowiły odświeżyć swoje przysięgi i zorganizowały w plenerze uroczystość, którą same nazwały „ślubem numer dwa”. Na swoim koncie na Instagramie Alicja opublikowała zdjęcia, na których pozuje przytulona do swojej żony w stroju, który prezentowała na swoim ślubie w ubiegłym roku. 

Oczywiście nie mogło zabraknąć odrobiny kontrowersji. Obie panie postanowiły wystosować dobitny apel w stronę przeciwników społeczności LGBT+ i romantyczną fotografię podpisem: „Je*** homofobię!”.

Nie wiadomo jednak, jaki charakter miała uroczystość ponownych zaślubin, ani kto oprócz przyjaciół pary był na nich obecny. Wiele osób podejrzewa też, że całe wydarzenie było jedynie performancem artystycznym. 

Kim jest Alicja Nauman?

Alicja Nauman to córka Pauliny Młynarskiej i jej pierwszego męża. 28-latka jest artystką i aktywistką, która walczy o prawa osób LGBT+. To właśnie walka o wspólne przekonania połączyła Alicję i jej żonę Dominikę. O młodej kobiecie niewiele wiadomo, bo stroni od show-biznesu i rzadko pojawia się na publicznych eventach. 

Może cię też zainteresować: 
Gwiazda „Przyjaciółek” skrytykowana za to, że jest... za szczupła. Agnieszka Sienkiewicz ostro odpowiedziała
Maffashion pokazała brzuch tydzień po porodzie. Fani krytykują: „Wszystko musi być na pokaz?”
Netflix opowie o depresji i bulimii księżnej Diany. Rodzina królewska jest bardzo niezadowolona
Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na pytanie o dziecko. „Niektórzy nie są w stanie wyhodować mózgu”

Redakcja poleca

REKLAMA