Córka Katarzyny Figury jak wygląda fot. Adobe Stock

Córka Katarzyny Figury jest kopią mamy. Są jak dwie krople wody. Jak wygląda 17-letnia Koko Figura?

Koko Figura-Schoenhals to starsza córka Katarzyny Figury. Ma 17 lat i jak na typową nastolatkę przystało, publikuje swoje zdjęcia na Instagramie i wiele wskazuje na to, że urodę odziedziczyła po mamie.
Edyta Liebert / 09.05.2020 09:39
Córka Katarzyny Figury jak wygląda fot. Adobe Stock

Katarzyna Figura ma dwie córki z Kaiem Schoenhalsem, 17-letnią Koko oraz 15-letnią Kaszmir. Oryginalne imiona idą w parze w z urodą. Zobaczcie, jak wygląda starsza córka Katarzyny Figury.

Córka Katarzyny Figury jest do niej bardzo podobna

Aktorka mieszka z córkami nad polskim morzem. 8 lat temu rozstała się z mężem, Kaiem Schoenhalsem, w atmosferze przykrego skandalu dotyczącego przemocy domowej. Katarzyna Figura dzielnie stawiła czoło trudnościom losu i samotnie wychowuje córki, które są już niemal dorosłe.

Zapewne jak każda nastolatka zbliżająca się do pełnoletniości, Koko Figura-Schoenhals ma swoje przekonania, postanowienia, pasje i wizje siebie. 17-latka nie epatuje urodą, choć jest piękna jak mama!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @kokofigura

Kasia Figura w młodości

Dla porównania zobaczcie, jak wyglądała młodziutka Kasia Figura - jej debiuty aktorskie przypadały na lata 80., a popularność zyskała w  „Ga, Ga: Chwała bohaterom” czy „Pierścień i róża”, w których grała jako 23-latka. Jej uroda i talent zapierały dech w piersiach polskim widzów - zdjęcia znajdujące się w zbiorze Filmoteki Narodowej są ogólnodostępne, a sama aktorka nie tak dawno podzieliła się nimi w społecznościach. Pochlebnym komentarzom nie było końca. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Figura_official (@figura_katarzyna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Figura_official (@figura_katarzyna)

Niemniej jednak nie wiadomo, czy córki - Koko i Kaszmir - pójdą w ślady mamy. Prawdopodobnie nie będą chciały budować wizerunku wspierając się nazwiskiem sławnej mamy, a wybiorą własne, niezależne ścieżki. Po przejrzeniu zdjęć na Instagramie Koko trudno nie odnieść wrażenia, że 17-latka ma artystyczne predyspozycje - do stania przed, jak i za obiektywem aparatu. Bycie na afiszu nie służy każdemu, ale chętnie usłyszymy o córce Kasi Figury w kontekście artystycznych osiągnięć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @kokofigura

Zgadzacie się z naszą opinią, że córka Katarzyny Figury bardzo przypomina mamę z młodości?

Plotki i newsy z życia gwiazd:Rozenek-Majdan ukrywała ciążę - przydatny był pewien element garderobySkrzynecka farbuje włosy w domu - efekt lepszy niż w salonieLewandowska podzieliła się zdjęciem - tak Klara czeka na upragnione rodzeństwo

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)