Billy Porter to najbardziej kolorowy ptak Hollywood. Skąd wziął się jego ekstrawagancki styl?

Zwraca na siebie uwagę wszędzie, gdzie tylko się pojawi. Sprawdź, co wpłynęło na jego wizerunek.
/ 25.03.2021 11:07

Gwiazdy Hollywood uwielbiają zaskakiwać swoimi stylizacjami na czerwonym dywanie. Niewiele jest jednak tak odważnych, jak Billy Porter, który przez wielu nazywany jest najbardziej kolorowym ptakiem branży filmowej. 

Kim jest Billy Porter? 

51-letni aktor od lat działa w showbiznesie, jednak prawdziwą sławę przyniósł mu występ w serialu „Pose”,  gdzie wcielił się w postać Pray Tell'a, członka społeczności LGBTQ+. 

Wielokrotnie był nominowany do najważniejszych nagród przemysłu filmowego. Zdobył Emmy i Telewizyjną Czarną Szpulę. Otrzymał również nominację do Złotych Globów. 

Styl Billy'ego Portera

Aktor oprócz niezwykłych ról, słynie przede wszystkim z niesamowitych kreacji, które wybiera na branżowe eventy. Kiedy pojawia się na czerwonym dywanie, wszystkie oczy są zwrócone na niego. 

Jest pierwszym mężczyzną, który na rozdanie Oscarów włożył damską suknię balową. Z kolei jego strój podczas jednej z gali MET, gdzie Porter pojawił się jako obsypane złotem egipskie bóstwo niesione w lektyce, jest komentowany do dziś. 

Porter uwielbia mieszać styl damski z męskim, chętnie wybiera błysk, pióra i krzykliwe kolory. 51-latek lubi bawić się formą i za nic ma komentarze krytyków. 

Nie jestem drag queen. Jestem mężczyzną, który nosi sukienki. Czy to się komuś podoba, czy nie - mówi gwiazdor o swoim stylu 

W branży często mówi się, że Porter nie jest już tylko ekscentrycznym aktorem, a nową ikoną stylu, która całkowicie zmienia oblicze mody z czerwonego dywanu. 

To też może cię zainteresować:
Stosunki księcia Harry’ego i jego ojca wyglądają fatalnie. Książę Karol nie odbiera nawet od syna telefonów…
Szokujący wywiad Harry’ego i Meghan. Zdradzili mroczne sekrety rodziny królewskiej?
Jak wyglądają królewskie zaręczyny? To więcej niż oficjalna wiadomość i sesja zdjęciowa...