Barbara Kurdej-Szatan urodziła! Dumny tatuś pochwalił się uroczym zdjęciem synka

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan	fot. ONS.pl
Rafał Szatan poinformował za pomocą Instagrama, że na świat przyszło drugie dziecko jego i Barbary Kurdej-Szatan. Jak wygląda ich synek?
/ 24.09.2020 10:21
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan	fot. ONS.pl

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Zaledwie kilka dni temu o narodzinach swojego pierwszego dziecka poinformowała Maffashion, a już możemy świętować pojawienie się na świecie maluszka kolejnej gwiazdorskiej pary. W środę 23 września Rafał Szatan poinformował, że Barbara Kurdej-Szatan urodziła synka.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła drugie dziecko

Aktorka wraz z mężem długo starali się o rodzeństwo dla swojej 7-letniej córeczki Hani. Z powodu problemów zdrowotnych Kurdej-Szatan zajście w ciążę było dla nich dość problematyczne. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie i kilka miesięcy temu para poinformowała, że spodziewa się maluszka. 

Od tego czasu Barbara Kurdej-Szatan na bieżąco relacjonowała przebieg ciąży na swoim koncie na Instagramie, gdzie chwaliła się przygotowaniami do porodu i ciążowymi krągłościami. 

W środę 23 września Rafał Szatan poinformował przy pomocy Instagrama, że wraz z żoną zostali rodzicami po raz drugi. Dumny tata pochwalił się zdjęciem z malutkim synkiem, który otrzymał imię... Henio, zupełnie jak synek Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda @kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was!! No... to mamy już komplet - napisał 

W komentarzach posypały się gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców od fanów i sławnych znajomych. Życzenia złożyli m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Cichopek, Ada Fijał i Monika Mrozowska. 

Może cię też zainteresować: 
Gwiazda „Przyjaciółek” skrytykowana za to, że jest... za szczupła. Agnieszka Sienkiewicz ostro odpowiedziała
Maffashion pokazała brzuch tydzień po porodzie. Fani krytykują: „Wszystko musi być na pokaz?”
Netflix opowie o depresji i bulimii księżnej Diany. Rodzina królewska jest bardzo niezadowolona
Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na pytanie o dziecko. „Niektórzy nie są w stanie wyhodować mózgu”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA