Jaka jest w tańcu Barbara Kurdej-Szatan? Znamy odpowiedź jej partnera!

Jacek Jeschke zdradza, jak pracuje mu się z Barbarą Kurdej-Szatan. „Jestem w szoku, że dostałem tak popularną gwiazdę”
/ 20.08.2019 12:49

Nowy sezon „Tańca z gwiazdami” coraz bliżej. Po poprzednich edycjach widzowie spodziewają się naprawdę wysokiego poziomu. Czy w tym roku program spełni te oczekiwania?

Znamy już pełną listę uczestników, ale do tej pory informacje o show są raczej oszczędnie dawkowane. Wiemy za to, co Jacek Jeschke uważa o swojej partnerce Barbarze Kurdej-Szatan!

Jak się tańczy z Barbarą Kurdej-Szatan?

Jacek Jeschke w wywiadzie przyznał, że zarówno on, jak i Hania Żudziewicz bardzo cieszą się z powrotu do programu. Zupełnie nie spodziewał się jednak, że jego parą zostanie ktoś tak znany jak aktorka Barbara Kurdej-Szatan. Jak dogaduje się z gwiazdą?

Basia jest superpozytywną, energiczną osobą. Tak powiem, może nieoficjalnie, że jest bardzo utalentowana, jeśli chodzi o taniec. Bardzo dobrze zapamiętuje ruchy, ma poczucie i muzyki, rytmu, takiej koordynacji ciała, co jest bardzo fajne i co pomaga nam, ponieważ i Basia, i ja mamy też dużo obowiązków
- mówi Jacek Jeschke.

Warto wspomnieć, że w tej edycji programu zarówno Barbara Kurdej-Szatan, jak i Jacek Jeschke będą konkurować ze swoimi partnerami z życia osobistego. Mąż aktorki, Rafał Szatan zatańczy w parze z Lenką Klimentową, zaś ukochana tancerza Hanna Żudziewicz - z aktorem kabaretowym Adamem Małczykiem.

Dobre relacje i wzajemne zaufanie to podstawy, bez których nie może istnieć żadna para taneczna. Widać, że tancerz i aktorka bardzo się polubili. Czy to pomoże im w dojściu do finału programu?

Pierwszy odcinek jubileuszowej edycji „Tańca z gwiazdami” obejrzycie już 13 września o godzinie 20 na kanale Polsat.

Zobacz też:
Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie bez makijażu. Wygląda przepięknie!
Te psy oszalały na punkcie swoich psów. Kto ma ich najwięcej?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)