Asia Lazar pokazała swojego nowego chłopaka screen Instagram

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała nowego partnera. To pierwsze takie zdjęcie!

Asia Lazar na InstaStory pokazała, jak wygląda jej nowy wybranek. Przez długi czas nie chciała chwalić się aktualnym związkiem.
/ 29.07.2020 08:58
Asia Lazar pokazała swojego nowego chłopaka screen Instagram

Joanna Lazar była uczestniczką 4. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Niestety, jej aranżowane małżeństwo z Adamem nie udało się, a mężczyzna podczas ostatniego spotkania z ekspertami przyznał, że chce rozwodu. Ściągnął tym na siebie gniew fanów, którzy nie mogą mu wybaczyć, że oszukał Asię, a tuż po rozstaniu znalazł sobie nową partnerkę i jest już ojcem.

Na szczęście okazuje się, że Joanna również znalazła szczęście, a na swoim koncie na Instagramie postanowiła pochwalić się nowym partnerem. Trzeba przyznać, że para wygląda na bardzo szczęśliwą.

Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała swojego partnera

Asia w programie zyskała ogromną sympatię widzów, którzy polubili uśmiechniętą i skromną blondynkę. Jej profil w mediach społecznościowych obserwuje już 115 tys. osób. Uczestniczka 4. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” przez długi czas nie chciała. ujawnić, kto jest jej nowym partnerem i nie pokazywała wspólnych zdjęć. Aż do teraz! Na swoim InstaStory Asia pokazała nowego chłopaka

fot. Screenshoot Instagram/@asia_lazar33

Fotografię podpisała tylko krótkim „mój” i dodała do opisu serduszko. Widać, że wybranek Lazar jest aktywnym fanem motocykli, ale w oczy rzuca się przede wszystkim to, że para wygląda promiennie i ewidentnie czuje się świetnie w swoim towarzystwie. Życzymy szczęścia! 

Rozstanie Asi i Adama ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Rozstanie Asi i Adama było jednym z najbardziej burzliwych w historii programu TVN-u. Para w czasie „miesiąca miodowego” wydawała się dogadywać, doszło też do czułości z obu ze stron. Niestety, na ostatnim spotkaniu z ekspertami Adam powiedział, że nie chce być z Joanną i chce się rozwieść. Obiecał jednak, że zachowają stosunki przyjacielskie i będą się kontaktować.

Po miesiącu, podczas wizyty kamer okazało się, że Adam zupełnie ignoruje Joannę i o niej zapomniał, a życie układa z nową partnerką, która jest z nim w ciąży. Asia otwarcie przyznała, że czuje się oszukana przez (prawie)byłego męża. Dlaczego prawie? Para z powodu epidemii nie dostała jeszcze rozwodu i czeka na rozprawę. 

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd: 
Olga Bołądź nawołuje do noszenia maseczek ochronnych. "Zastanówmy się, czy chcemy kolejny lockdown"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze opowiedziała o śmierci męża. "Wiedziałam, że muszę iść do przodu"
Agnieszka Kaczorowska urządziła przyjęcie urodzinowe dla rocznej córki. Fanka: "Robi pani wszystko na pokaz!"
Anna Lewandowska pokazała trzeci wózek Laury. Fani: "Wstydu nie mają. Jeden by wystarczył"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)