Anna Mucha postanowiła się odchudzać fot. ONS.pl

Anna Mucha postanowiła się odchudzać. „Potwornie się skaszalociłam, muszę nad sobą popracować”

Anna Mucha przyznała, że na kwarantannie przybrała kilka kilogramów. Aktorka postanowiła przejść na dietę i zdradziła, że zaczęła się odchudzać.
/ 28.07.2020 10:04
Anna Mucha postanowiła się odchudzać fot. ONS.pl

Anna Mucha to zdecydowanie jedna z najbardziej kobiecych polskich aktorek. Gwiazda lubi podkreślać swoją figurę i eksponować swoje wdzięki w zmysłowych kreacjach. Teraz aktorka „M jak Miłość” i „Kogla Mogla” zdradziła, że w czasie narodowej kwarantanny nieco zaniedbała treningi i dietę. Z dodatkowymi kilogramami zamierza się jednak szybko rozprawić. 

Anna Mucha się odchudza

W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Flesz” Anna Mucha zdradziła, że zamknięcie w domu i słodkie lenistwo odbiły się na jej figurze. Gwiazda otwarcie przyznała, że w czasie kwarantanny nie żałowała sobie przysmaków i nie kwapiła się do intensywnych treningów.

Aktorka postanowiła jednak zrzucić dodatkowe kilogramy i wrócić do dawnej sylwetki jeszcze w czasie pracy na planie nowego filmu „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”. 

Nie ma co ukrywać, kwarantannę przeżyłam hedonistycznie. Jak wiadomo, lubię dobrze zjeść, więc to była rozkosz dla podniebienia. A że nigdzie nie wychodziłam, moja aktywność ograniczała się do poruszania między salonem, kuchnią, sypialnią a łazienką. Co tu dużo mówić, potwornie się skaszalociłam, więc teraz muszę nad sobą popracować - powiedziała Mucha

Aktorka opowiedziała magazynowi, jak wygląda jej walka o szczupłą sylwetkę. Mucha nie zamierza jednak stosować żadnej diety-cud ani katować się godzinami na siłowni. Jej zdaniem najważniejszy jest zdrowy rozsądek i systematyczność. 

Ludzie już widzą pierwsze efekty, komplementują, a to mnie nakręca i motywuje, by się nie poddawać. Ale jestem w tym odchudzaniu rozsądna. Praca wymusza na mnie dyscyplinę, lecz nie będę się katować. Rygorystyczna dieta i katorżnicze ćwiczenia nie są dla mnie - powiedziała

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd: 
Olga Bołądź nawołuje do noszenia maseczek ochronnych. "Zastanówmy się, czy chcemy kolejny lockdown"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska szczerze opowiedziała o śmierci męża. "Wiedziałam, że muszę iść do przodu"
Agnieszka Kaczorowska urządziła przyjęcie urodzinowe dla rocznej córki. Fanka: "Robi pani wszystko na pokaz!"
Anna Lewandowska pokazała trzeci wózek Laury. Fani: "Wstydu nie mają. Jeden by wystarczył"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/28.07.2020 16:18
Życzymy wytrwałości! :)