Anna Mucha bez makijażu - zdjęcie fot. ONS.pl

Anna Mucha bez makijażu - jak wygląda? Fani są zachwyceni! (Zdjęcie)

Aktorka podzieliła się z internautami zdjęciem bez makijażu. Jak wygląda w naturalnym wydaniu?
Marta Kosakowska / 28.03.2019 09:14
Anna Mucha bez makijażu - zdjęcie fot. ONS.pl

Anna Mucha zdecydowała się na odważny krok. Zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w naturalnym wydaniu. Nie ma pomalowanych oczu, ani doczepionych sztucznych rzęs. Zrezygnowała również z lubianej przez siebie szminki w wyrazistym kolorze. Jak 38-letnia aktorka prezentuje się bez profesjonalnego make-upu?

Zdjęcie Anny Muchy bez makijażu zachwyciło internautów!

Anna Mucha jest bardzo aktywna na Instagramie. Chętnie dzieli się w sieci migawkami ze swojego życia - zawodowego i prywatnego. Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się profilu aktorki, wzbudziło spore poruszenie wśród fanów. Powodem jest brak makijażu na twarzy gwiazdy.

Zdjęcie powstało na planie programu „To był rok”, w którym Anna Mucha bierze udział. Przy okazji aktorka zdradziła, że udział w show obudził w niej nową pasję - wyszukiwania ubrań w stylu vintage.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

program @tobylrok wciąga! i to nawet nie o to chodzi, ze i my i wy świetnie się przy nim bawicie 😁💪🏼 o czym do mnie piszecie i co mnie szczególnie cieszy ☺️😍😁 ale wciąga na poziomie sentymentalnym! aż, chce się powiedzieć „to se ne vrati...!” A jednak ! odkąd wzięłam udział w tym programie złapałam bakcyla vintage, biegam po sklepach z ciuchami, szperam i wyszukuje oldschool 😜😎😬 i wiecie co?! bardzo mi się to podoba! tu w bluzce z ciuchów wrocławskich @kresz.vintageshop vintage klipsów z Bielska i biżuterii @magiabrylantow 😜 wyglądam jak wasza matka ?! cudownie ! bawię się moda ! wchodzicie w to? 💋❤️

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Post Anny Muchy spotkał się z gorącą reakcją fanów. Wielbiciele aktorki zgodnie uznali, że ich idolka bez ciężkiego makijażu wygląda lepiej i młodziej!

- Bez makijażu i filtrów jest pani jeszcze piękniejsza!
- Pięknie wyglądasz bez makijażu!
- Makijaż nie jest potrzebny. Jesteś piękna bez!
- Super wygląd!! Bardzo naturalny
- czytamy w komentarzach.

Tak wyglądają gwiazdy bez makijażu - galeria zdjęć

Część z komentujących zwróciła szczególną uwagę na oczy. Internauci podkreślili, że zdjęcie sztucznych rzęs było dobrym pomysłem, ponieważ pozwoliło odsłonić piękne spojrzenie aktorki.

- Piękne oczy! Nareszcie widać oczy a nie rzęsy
- napisała jedna z fanek.

Trudno nie zgodzić się z tymi komplementami! Anna Mucha bez make-upu wygląda naturalnie i świeżo. Aktorka należy do gwiazd, które wiedzą, dlaczego warto chodzić bez makijażu.

Przeczytaj:
Małgorzata Kożuchowska bez makijażu - jak wygląda?
Zdjęcie Małgorzaty Sochy bez makijażu