POLECAMY

Anna Lewandowska zrobiła sobie usta?! Afera po zdjęciu z Instagrama

Anna Lewandowska nie ma lekko. Każde jej zdjęcie jest brane pod mikroskop. Tysiące mikroskopów. Potem mozolnie analizowane. Ostatnio zdecydowano, że zrobiła sobie usta. Powiększyła. Co będzie dalej?
/ 4 miesiące temu

Strach się bać. Analizując złośliwie każdy szczegół na zdjęciu z Instagrama, można człowieka skazać na śmierć. Przesada? Na pewno można zdecydować, czy jest w ciąży, czy jest szczęśliwy, czy miał operację, czy za dużo zjadł, czy ma kompleksy, czy jest biedny, czy udaje, czy szpanuje, czy mama go kochała, czy jest dobrą żoną/mężem/rodzicem… I tak bez końca. Dosłownie.

Ktoś podszywa się pod mamę Ani Lewandowskiej na Instagramie. I publikuje prywatne zdjęcia rodziny...

Piszę bez wulgaryzmów, ale w internecie takim ocenom i opiniom pod zdjęciami towarzyszą starsze bluzgi. Nawet jeśli dotyczy to… ust Ani Lewandowskiej. Kto by przypuszczał, że to może być tak kontrowersyjny temat.

Ania Lewandowska powiększyła usta?

Ktoś zobaczył siniak przy ustach. Ktoś nawet ślad po igle. Ktoś jest pewien na sto procent, że usta są powiększone. Ktoś inny jest przekonany na milion procent, że jest dokładnie na odwrót…

Siniak na ustach od igły ktoś usta powiekszal ajjjjj...

Sama Anna Lewandowska kiedyś napisała, że za swoje piękne usta może podziękować mamie. Bo ma je po niej. Powiedziała też, że nie robiła sobie operacji/zabiegów plastycznych. I że nie będzie.

Prawda? Nieprawda? Hmm. Decydujcie same (tutaj zdjęcie Anny Lewandowskiej, które wywołało „burzę”). Jeśli wystarczy wam zdjęcie, żeby wiedzieć na pewno…

Prawda o ślicznych zdjęciach z Instagrama, które prawie nigdy nie są prawdziwe!

Ja trochę Ani współczuję. Ale tylko trochę. Bo mam nadzieję, że jest bardzo silną dziewczyną (jej sportowa kariera!) i liczę na to, że ma dystans do tych wszystkich komentarzy.

Poza tym - sama wrzuca te zdjęcia! Może jednak lubi to zainteresowanie? Ma prawo je lubić!

Boję się tylko, co będzie, gdy cała Polska zajmie się wychowywaniem jej córki. Bo przecież w tym jesteśmy świetni. Wiemy najlepiej, co powinny jeść i jak się ubierać/jak spać cudze dzieci, prawda?

Polecamy! Ania Lewandowska pisze, jak zmieniło się jej życie po urodzeniu córki i pisze do mam, które chcą być „idealne”
Zobacz warszawski apartament Lewandowskich. Nie wiemy, co robi większe wrażenie...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 miesiące temu
jak każda zęby,nos teraz usta ...co następne - biust?