Anna Lewandowska, Robert Lewandowski fot. ONS

Anna Lewandowska pogratulowała mężowi setnego meczu w kadrze Polski

Anna Lewandowska jak zawsze wspiera męża! Jednak nie wszyscy kibice byli zachwyceni czwartkowym meczem...
/ 12.10.2018 10:40
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski fot. ONS

Robert Lewandowski zagrał setny mecz w kadrze narodowej. Kapitan naszej reprezentacji wystąpił w czwartkowym spotkaniu z Portugalią w ramach Ligii Narodów. Mecz zakończył się przegraną Biało-Czerwonych 2:3. Gole strzelili: Jakub Błaszczykowski i Krzysztof Piątek. Robert Lewandowski nie przypieczętował setnego meczu golem, nie przeszkodziło to jednak jego żonie w uczczeniu sukcesu. Anna Lewandowska zamieściła w sieci wzruszający post dedykowany mężowi. Co na to kibice?

 

 

Anna Lewandowska zawsze wspiera

Trenerka i dietetyczka zawsze stara się wspierać męża na trybunach. Pojawia się niemal na każdym meczu. Nie mogło jej zabraknąć również na Stadionie Śląskim w Chorzowie, gdzie dzielnie kibicowała mężowi.

Z okazji setnego występu Roberta Lewandowskie z orzełkiem na piersi, na profilu Anny Lewandowskiej pojawił się okolicznościowy wpis.

100. mecz @_rl9 w REPREZENTACJI POLSKI.
Wojownik, legenda.
Jestem dumna z męża
- napisała trenerka.

Wpis nie pozostał niezauważony. Fani Roberta Lewandowskiego natychmiast zaczęli zamieszczać swoje komentarze z gratulacjami.

- Jesteśmy dumni i czekamy na kolejne występy z orzełkiem na piersi!!!
- Brawo! Duma! Na dobre i na złe!
- Ogromnie gratuluję Robertowi... Jestem dumna, że mamy takiego człowieka i napastnika.

Kibicie nie byli zachwyceni...

Jednak nie wszyscy równie entuzjastycznie zareagowali na post. W beczce miodu nie zabrakło przysłowiowej łyżki dziegciu. Wielu spośród komentujących zwróciło uwagę, że meczu z Portugalią nie można uznać za sukces. Polacy po raz kolejny przegrali. Nie zabrakło porównań do reprezentacji siatkarzy, którzy niedawno obronili tytuł Mistrzów Świata, wygrywając z Brazylią 3:0, a także... rozczarowania brakiem gola kapitana kadry.

- Powinni lepiej wziąć przykład z siatkarzy, a nie udawać wielkie gwiazdy, a wczoraj właśnie pokazali PO RAZ kolejny na co ich stać pomimo zmiany trenera i oliwy kadry.
- Liczyłam na coś więcej ze strony Wielkiego Roberta...
-
Szkoda, że nie było gola od Roberta w setnym meczu
- piszą rozżaleni fani.

 

Przeczytaj:
Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży? Wpis trenerki wzbudził lawinę domysłów
Anna Lewandowska w sukience polskiej marki! Ten fason idealnie eksponuje figurę