Anna Lewandowska fot. ONS

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży? Nowy wpis wzbudził domysły

Rodzina Lewandowskich wkrótce się powiększy? Anna Lewandowska opublikowała nowy przepis i... sprowokowała pytania!
/ 10.10.2018 13:41
Anna Lewandowska fot. ONS

Plotki o ciąży Anny Lewandowskiej co kilka miesięcy wracają jak bumerang. Trenerka i jej mąż nigdy nie ukrywali, że chcieliby, aby ich 1,5-roczna córeczka Klara miała rodzeństwo. W wywiadach zawsze podkreślają, że są bardzo rodzinni, a relacje z najbliższymi są dla nich największą wartością. Czyżby właśnie zdecydowali się na powiększenie rodziny? Wpis na Instagramie Anny Lewandowskiej wzbudził ogromne poruszenie. Fanki już gratulują!

 

 

Anna Lewandowska znów będzie mamą?

Anna Lewandowska prowadzi jeden z najpopularniejszych polskich profili o zdrowym stylu życia. Żona Roberta Lewandowskiego regularnie publikuje w sieci przykładowe ćwiczenia i inspirujące przepisy na zdrowe dania. W jednym z ostatnich wpisów zaproponowała swoim obserwatorkom pudding kakaowy. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie intrygujący opis. Anna Lewandowska napisała, że deser jej przepisu idealnie sprawdzi się jako... zachcianka ciążowa!

Domowy pudding na zachciankę, choćby ciążową…, ale nie tylko (...) Tak naprawdę polecam takie przysmaki każdemu, bo to szybka i łatwa alternatywa dla niezdrowych sklepowych słodyczy… a zachcianka może dopaść przecież nie tylko kobiety w ciąży

- napisała Anna Lewandowska.

 

Domowy pudding na zachciankę, choćby ciążową…, ale nie tylko! SKŁADNIKI: ✔️1 awokado ✔️1 banan ✔️2 łyżki kakao ✔️1 łyżka musu kokosowego ✔️100 ml mleka roślinnego np. kokosowego ✔️szczypta cynamonu ✔️1/2 garści suszonej żurawiny Tak naprawdę polecam takie przysmaki każdemu, bo to szybka i łatwa alternatywa dla niezdrowych sklepowych słodyczy… a zachcianka może dopaść przecież nie tylko kobiety w ciąży 🙂 www.hpba.pl 🍓🍑🍇🍉🍌🍒🍋🍊🍐🍎🍈🍍🍉 Home-made pudding to satisfy your craving when pregnant… or not! INGREDIENTS: ✔️1 avocado ✔️1 banana ✔️2 tablespoons cocoa ✔️1 tablespoon coconut paste ✔️100 ml plant milk, e.g. coconut milk (beverage) ✔️a pinch of cinnamon ✔️1/2 a handful of dried cranberries www.healthyplanbyann.com #annalewandowska #motivation #healthyplanbyann #recipe

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

To musiało się tak skończyć! Wzmianka o ciąży nie pozostała niezauważona. Pod postem natychmiast pojawiły się spekulacje, czy przypadkiem Anna Lewandowska w ten sposób nie próbowała zasugerować, że spodziewa się drugiego dziecka.

- Czyżby następne w drodze?
- Czy dziś i Ty miałaś zachciankę tego typu? :)
- zaczęły dopytywać fanki.

Niektórzy zaczęli nawet gratulować!

Co na to Anna Lewandowska? Trenerka nie odpowiedziała na pytania o ciążę, ale... odpowiedzią mogą być jej kolejne posty. Zdjęcie w dopasowanej sukience mówi wszystko! Ciążowych krągłości próżno się dopatrywać. Figura Anny Lewandowskiej nie zdradza, by cokolwiek było na rzeczy. Co więcej, Lewandowska nie rezygnuje z intensywnych, wyczerpujących treningów, które relacjonuje na InstaStories. Raczej mało prawdopodobne, by tak bardzo forsowała się w czasie odmiennego stanu.

No cóż, najprawdopodobniej Klara będzie musiała jeszcze trochę poczekać na brata lub siostrę. ;)

Przeczytaj:
„Gdyby nie Robert...”. Skrajne reakcje internautów na sukces Anny Lewandowskiej
Anna Lewandowska eksperymentuje z włosami! Fani zachwyceni: „Jak 18-tka!”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10.11.2018 01:10
Nie czepiam się, od razu to podkreślę. Ale czego nie zrobi się dla sławy. Właśnie takie posty wzbudzają niepotrzebne sensacje, a Ania jest mądrą osobą i dobrze o tym wie.Napomknie coś i fanki/fani zrobią resztę, taka jest prawda. Niech sobie i 5 dzieci zrobią.Ale po co robić z tego szum? No tylko dla reklamy.
/15.10.2018 20:06
odnośnie "forsowania się ćwiczeniami w ciazy" - gratuluję autorowi bladego pojęcia na ten temat a jednocześnie polecania swojego zdania czytelniczkom. Kiedy w końcu zrozumiecie, że dmuchanie na zimne w tym przypadku to błąd? ćwiczyć można na tej samej intensywności co przed ciążą, a jeśli kobieta nie była wcześniej aktywną to równiez może zacząć jeżeli robi to prawidłowo. odsyłam do wytycznych z najwyższej półki np. stowarzyszeń ginekologow i poloznikow amerykańskich czy kanadyjskich, jak również do opinii polskich fizjoterapeutów. Nie polecam w tym przypadku kierować się internetowymi serwisami bądź zdaniem niestety wielu polskich lekarzy, którzy przestali się edukować wieki temu