Anna Dereszowska się zaręczyła - pierścionek zaręczynowy

Anna Dereszowska się zaręczyła - pierścionek zaręczynowy fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl
Na jej palcu pojawił się piękny pierścionek.
Edyta Liebert / 10.03.2015 16:27
Anna Dereszowska się zaręczyła - pierścionek zaręczynowy fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

W miniony weekend miał miejsce koncert "Młynarski obowiązkowo" w Teatrze 6. piętro, z którym  Anna Dereszowska jest blisko ziwązana. Uśmiechnięta aktorka wygląda kwitnąco, a na jej palcu mienił się... zaręczynowy pierścionek!

Anna Dereszowska w ciąży

O tym, że aktorka spodziewa się 2 dziecka, wiadomo od kilku tygodni. Niemniej jednak Anna Dereszowska nie rezygnuje z pracy. Ostatnio poprowadziła premierę filmu dla dzieci "Asteriks i Obeliks", pojawia się na wydarzeniach teatralnych i muzycznych. Coraz częściej towarzyszy jej Daniel Duniak, partner i ojciec dziecka, a teraz także narzeczony. Skąd to wiemy?

Pierścionek zaręczynowy już jest

Aktorka znajduje się teraz w centrum uwagi z racji błogosławionego stanu. Nic więc dziwnego, że czujnemu oku fotoreportera nie umknął dość ważny szczegół, znajdujący się na jej lewej dłoni...
ONS.pl
Anna Dereszowska ma już córkę, 7-letnią Lenkę ze związku z Piotrem Grabowskim.  34-letnia aktorka zdecydowała się ponownie na macierzyństwo, które jak widać, bardzo jej służy, choć wspominała, że początki nie były łatwe i korzystała z pomocy psychoterapeuty. Wszystko wskazuje także na to, że po licznych przejściach i miłosnych perturbacjach, Anna Dereszowska w końcu znalazła odpowiedniego partnera.
ONS.pl

Anna Dereszowska - czas na ślub?

Daniel Duniak, młodszy od niej fotograf, stanął na wysokości zadania i oświadczył się Dereszowskiej. Na wczorajszym evencie para niechętnie pozowała razem, wciąż pragnąc zachować pewien dystans i uniknąć większej liczny komentarzy, na które i tak są narażeni. Nie spodziewamy się także głośnego,  medialnego ślubu w stylu Haliny Mlynkovej. Anna Dereszowska wciąż nie zabiera głosu w sprawie ciąży, bowiem od zawsze powściągliwie podchodzi do udzielania wywiadów na temat swojej prywatności.

Zobacz także:

Redakcja poleca

REKLAMA