Ślub od pierwszego wejrzenia - ile Anita przytyła w ciąży fot. Screen Instagram @anitaczylija/kolaż polki.pl

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zachwyca figurą. Zdradziła, ile przytyła w ciąży

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” spodziewają się dziecka. Anita zdradziła, ile przytyła w drugiej ciąży i porównała ją z pierwszą.
Edyta Liebert / 28.05.2020 08:30
Ślub od pierwszego wejrzenia - ile Anita przytyła w ciąży fot. Screen Instagram @anitaczylija/kolaż polki.pl

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” spodziewa się drugiego dziecka. Jest w 31. tygodniu ciąży i internautki zazdroszczą jej świetnej ciążowej sylwetki. Zapytały, ile przytyła w ciąży, że tak świetnie wygląda. 

Ile Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przytyła w ciąży

Gwiazda reality show publikuje na Instagramie zdjęcia z codzienności, w tym także ciążowego brzuszka. Wygląda wprost rewelacyjnie: aż trudno uwierzyć, że to już niemal końcówka, bo Anita jest w 31. tygodniu ciąży i czuje się świetnie. Fanki dopytały ją, ile przytyła w ciąży, bo na pierwszy rzut oka widać, że niewiele. 

Nie będę dokładnie mówić, ale podobnie jak w przypadku pierwszej. Cała ciąża to około 10 kg - odparła Anita.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Anita i Adrian czekają na córeczkę

To niebywałe, jak ten program wpłynął na życie tej dwójki. Anita i Adrian poznali się na planie 3. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ich relacji przyglądała się milionowa widownia, śledząc ich flirty i karesy.  Zaiskrzyło pomiędzy nimi niemal od razu i widzowie polubili ich za szczerość uczuć. Decyzję o eksperymentalnym miesiącu ogłosili drżącym z ekscytacji i wzruszenia głosem.

Niedługo później na  świecie pojawił się ich pierwszy syn, Jerzyk. Wciąż wierni fani kibicują ich wspólnej drodze: tym razem uwaga skupia się na drugiej ciąży Anity. Różnica między dziećmi będzie wynosić niewiele ponad rok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Temat wagi w ciąży jest bardzo często podejmowany przez gwiazdy i celebrytki. Ostatnio na szczere wyznanie zdobyła się Małgorzata Rozenek Majdan ujawniając, ile przytyła w ciąży. Szczególną uwagą cieszy się Anna Lewandowska, która po urodzeniu drugiej córki odważyła się pokazać zdjęcie brzucha 17 dni po porodzie

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Anna Lewandowska na spacerze z Laurą w pięknym wózku za małą fortunę. Jaki to model?
Blanka Lipińska zdradza szczegóły swojej diety. „Wolę wyglądać, niż być najedzona”
Barbara Kurdej-Szatan mimo ciąży wraca na plan. Ruszają zdjęcia do kolejnych odcinków „M jak miłość”