Angelina Jolie ostro o rozstaniu Jennifer Aniston z mężem. Nie przebierała w słowach!

Aktorka wcale nie jest zdziwiona, że była żona Brada Pitta i Justin Theroux nie są już razem.
/ 9 miesięcy temu
Angelina Jolie ostro o rozstaniu Jennifer Aniston z mężem. Nie przebierała w słowach! fot. ONS.pl

Angelina Jolie skomentowała rozpad związku Jennifer Aniston z Justinem Theroux. Aktorka podobno wcale nie jest zaskoczona, że to małżeństwo nie przetrwało. Angelina nie zostawiła na Jennifer suchej nitki.

Zdrada, nieporozumienia, narkotyki? Wychodzą na jaw prawdziwe powody rozstania Jennifer Aniston i Justina Theroux

Nikt nie spodziewał się, że Angelina powie coś miłego. Przecież wiadomo od dawna, że gwiazdy za sobą nie przepadają. Nic dziwnego - Jennifer Aniston była pierwszą żoną Brada Pitta, który po 5 latach związku zostawił ją właśnie dla Angeliny. Tak przynajmniej twierdziła Jennifer.

Co Angelina Jolie powiedziała o rozpadzie małżeństwa Jennifer Aniston?

Według ustaleń serwisu Hollywoodlife.com Angeline Jolie nie śledzi informacji na swój temat w internecie – wiadomość o separacji Jennifer i Justina dostała od znajomego. Jak zareagowała?
Podobno nie jest zdziwiona, że ten związek nie przetrwał.
„Nigdy nie obchodziła ją Jen, nawet zanim zaczęła spotykać się z Bradem. Zawsze uważała ją za płytką i poniżej jej poziomu intelektualnego. Justin jest według niej bardzo inteligentny, więc wcale się nie zdziwiła, gdy dowiedziała się, że nie są już razem” – twierdzi anonimowe źródło Hollywoodlife.com.
Pewnie tak ostrą reakcję wywołały też doniesienia, że Jennifer i Brad Pitt odnowili swoje relacje.

Jak wyglądał związek Jennifer Aniston i Justina Theroux?

Niecałe trzy lata temu po cichu pobrali się. Jednak w ich związku nie działo się dobrze. Pisaliśmy niedawno o prawdziwych przyczynach rozstania Jennifer i Justina. Zagraniczne media donosiły, że Justin ostro imprezował i źle się prowadził. Sporo pił, zażywał silne środki przeciwbólowe. Pojawiły się też narkotyki. Znajomi pary twierdzą, że Jennifer i Justin nie pasowali do siebie i zmagali się z kryzysem już od kilku miesięcy.

Ciekawe, czy jest szansa na powrót gorącej pary – Jennifer Aniston i Brada Pita… To byłoby coś!

Więcej o gwiazdach:

Jak wyglądały pierwsze tygodnie po narodzinach córki? „Było trudno, nie wiedziałem, co robić” – wyznał Robert LewandowskiAgnieszka Kaczorowska odmówiła występowania z Popkiem w „Tańcu z gwiazdami”, czyli kontrowersji wokół programu ciąg dalszy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)