Aneta Zając fot. ONS.pl

Aneta Zając radykalnie zmieniła kolor włosów. Jak wygląda?

Aktorka serialu „Pierwsza miłość” pokazała się na Instagramie w nowej fryzurze. Fanki zaskoczone.
/ 10.10.2018 13:41
Aneta Zając fot. ONS.pl

Aneta Zając przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że jest blondynką. Zdarzało jej się cieniować włosy i delikatnie skracać, modelować, prostować lub robić fale. Ale była wierna swojemu jasnemu kolorowi włosów. Dlatego pewnie najnowsze zdjęcie, jakie opublikowała na Instagramie zaskoczyło jej obserwujących. Aktorka ma na zdjęciu ciemne włosy.

 

 

Aneta Zając brutalnie pobita? Aktorka pokazała niepokojące zdjęcie

Chociaż jej wpis ma się nijak do fryzury – aktorka dzieli się swoim przepisem na domowego burgera – to na włosy większość komentujących zwróciła uwagę.
„Naprawdę ładnie w tym brązie, teraz oczy niebieskie wydają się wyraźniejsze”,
„Do twarzy ci w tym kolorze”, „Piękny kolor włosów” – czytamy w komentarzach.

A jak wam się podoba Aneta Zając w nowym kolorze włosów?

Ostatnio temat Anety Zając pojawił się w kontekście plotek związanych z jej rzekomym odejściem z serialu „Pierwsza miłość”. Niepokoje związane są z postacią Marysi, którą gra. Ostatnie odcinki spędziła w więzieniu.
Gdy jeden z widzów wprost zapytał: „Zostajesz w 'Pierwszej miłości' czy ten wątek z więzieniem zakończy tam Twój udział?”, aktorka nie odniosła się jednoznacznie. „Tajemnica” – napisała, wstawiając emotkę mrugającą oczkiem.

Więcej newsów o gwiazdach:Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży? Wpis trenerki wzbudził lawinę domysłówOtwarcie przyznawał, że szuka młodszej partnerki. I znalazł. Jacek Borkowski ma nową dziewczynę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)