Alżbeta Lenska bierze drugi ślub. Pokazała przymiarki sukni ślubnych [GALERIA]

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński zdecydowali się na odnowienie przysięgi małżeńskiej! Aktorka pokazała, jak poszukuje idealnej sukni na wielki dzień.
/ 19.07.2018 11:08

Radosne chwile w życiu Alżbety Lenskiej! Aktorka, która niedawno przeszła operację mózgu po pęknięciu tętniaka, odnowi przysięgę małżeńską ze swoim mężem Rafałem Cieszyńskim. Gwiazda jest w trakcie poszukiwania sukni ślubnej.

Lenska i Cieszyński odnowią przysięgę małżeńską

Alżbeta Lenska w rozmowie z Dorotą Wellman w programie „Dzień dobry TVN” zdradziła, że ona i jej mąż chcą odnowić przysięgę małżeńską. Para pobrała się 10 lat temu. Ich drugi ślub ma się odbyć pod koniec sierpnia. Uroczystość ma być skromna i odbyć się w gronie najbliższych osób. Ma to być forma podziękowania rodzinie i przyjaciołom za wsparcie, którego udzielili parze w ostatnich miesiącach. Alżbeta Lenska nie ukrywa, że jednym z powodów dla których ona i jej mąż zdecydowali się na ten krok, są trudne chwile, przez które niedawno przeszli.

Mamy teraz dziesiątą rocznicę ślubu. Odnowimy naszą przysięgę jeszcze tego lata. Zrobimy to w miejscu, gdzie dobrze się czujemy i w obecności ludzi, którym chcemy podziękować za to, że byli z nami w trudnych chwilach i dawali nam energię
- powiedziała aktorka w DDTVN.

Przygotowania do ślubu już ruszyły. Alżbeta Lenska nie zamierza rezygnować z tradycyjnej sukni ślubnej. Zobacz, jakie modele mierzyła w czasie wizyty w salonie. Zdjęcia na następnych stronach!

Przeczytaj:
„Groziłeś pobiciem, szantażowałeś” - to najostrzejszy wpis Justyny Żyły o mężu!
Agata Młynarska pokazała zdjęcie ze szpitala. Dziennikarka jest poważnie chora