Alżbeta Lenska fot. ONS

Alżbeta Lenska pokazała, jak goli głowę na zapałkę. Wideo zamieściła w sieci

Alżbeta Lenska zdecydowała się na ogolenie głowy po operacji mózgu. Jej włosy zostały przekazane dla chorych dzieci.
Marta Kosakowska / 19.07.2018 11:37
Alżbeta Lenska fot. ONS

Alżbeta Lenska pokazała nagranie, na którym widać, jak goli głowę niemal na łyso. Gwiazda zdecydowała się na ten ruch po operacji mózgu, którą przeszła w połowie maja. Na wideo widać, jak samodzielnie pozbywa się włosów. Pukle trafiły do potrzebujących dzieci.

Alżbeta Lenska ogoliła głowę po operacji

Alżbeta Lenska, która powoli dochodzi do zdrowia, już jakiś czas temu zapowiedziała nowy projekt. Okazało się, że gwiazda założyła vloga. Pierwsze nagranie jest bardzo osobiste. Lenska zdradza, że długo myślała nad tym, co zrobić ze swoimi włosami po operacji. Były one wygolone po jednej stronie głowy. Ostatecznie aktorka uznała, że najlepszym rozwiązaniem będzie całkowite ogolenie głowy.

Szczerze? Nie mam pojęcia, jak ta fryzura będzie wyglądała, jak się ogolę „na zapałkę”. Ale się tym nie przejmuję. Ze znajomymi i najbliższymi dzielę się tym, że trzeba być szczęśliwym i uśmiechniętym. A ja, po tym, co się stało i po tym, że jestem zdrowa, jestem mega szczęśliwa
- wyznała.

Włosy aktorki zostały najpierw spięte w kucyki przez fryzjerkę, a następnie obcięte tuż przy skórze. Następnie to, co pozostało, Alżbeta Lenska już samodzielnie ogoliła maszynką. Gwiazda zdecydowała się na przekazanie swoich włosów na akcję „Podziel się dzieciństwem”. Inicjatywa ma na celu wspieranie dzieci zmagających się z łysieniem plackowatym, chorobą nowotworową, trichotilomanią itp.

Już po ogoleniu głowy, do aktorki podszedł mąż.

- I jak?
- zapytała Alżbeta Lenska.
- Ślicznie
- odpowiedział jej mąż Rafał Cieszyński, całując żonę w głowę.

Największy mit royal family obalony! Dotyczy relacji księżnej Diany z Elżbietą II

Alżbeta Lenska niespodziewanie trafiła do szpitala 15 maja. W przerwie spektaklu, doszło u niej do pęknięcia tętniaka w mózgu. Natychmiast musiała zostać przeprowadzona operacja. O sprawie poinformował jej mąż na Instagramie, prosząc o modlitwę. Aktorka po wszystkim wyznała, że kazała mężowi pożegnać od siebie dzieci. Była przygotowana na najgorsze. Para wychowuje dwoje dzieci: 7-letnią Zosię i 5-letniego Antoniego.

Podziwiamy pełną optymizmu postawę Alżbety Lenskiej! Życzymy dużo zdrowia!

Przeczytaj:
Rekordowe wynagrodzenie za rolę w serialu TVN! Ile zarobi Magdalena Boczarska?
Joanna Koroniewska szczerze o odejściu z „M jak miłość”. Powód zaskakuje!