Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na pytanie o dziecko. „Niektórzy nie są w stanie wyhodować mózgu”

Aleksandra Kwaśniewska fot. ONS.pl
Była prezydentówna nie przebierała w słowach i ostro skomentowała słowa fana, który wytknął jej bezdzietność.
/ 16.09.2020 11:44
Aleksandra Kwaśniewska fot. ONS.pl

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach w tym roku świętują 8. rocznicę ślubu i jednocześnie 11. bycia razem. W ich związku najwyraźniej wszystko świetnie się układa, a małżeństwo jest zgodne i szczęśliwe. Para dość rzadko pokazuje się celebryckich imprezach, ale uchyla rąbka tajemnicy i publikuje fragmenty swojego życia w mediach społecznościowych. Tym razem było tak samo.

Aleksandra Kwaśniewska o braku dzieci 

Kwaśniewska na swoim koncie na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pozuje w. pięknym makijażu i kwiatowej stylizacji. Oprócz fali komplementów, która pojawiła się pod fotografią, jeden z internautów podzielił się swoim zmartwieniem nad brakiem potomstwa Kwaśniewskiej i Badacha. 

Tyle lat razem i bez dzidzi... - napisał fan

Kwaśniewska postanowiła zabrać w tej sprawie głos i nie przebierając w słowach, odpowiedziała internaucie ciętą ripostą. Gwiazda zarzuciła użytkownikowi platformy, że nie ma mózgu lub też nie potrafi go używać. 

To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu. Wiadomo, że pewnych pytań nie wypada zadawać - odpisała na komentarz 

Pod wypowiedzią internauty pojawiły się także głosy innych osób, które uważają, że pytania o dzieci są niestosowne i nie powinno się ich nikomu zadawać. Nie zawsze bowiem wiadomo, z jakiego powodu małżonkowie nie mają dzieci i ten temat może być dla nich bardzo bolesny i przykry. 

Może cię też zainteresować: 
Magda z "Rolnik szuka żony" dostała rekordową liczbę listów. W życiu miłosnym nie miała szczęścia
Małgorzata Rozenek ubolewa nad restrykcyjną dietą. "Zawsze miałam w torebce przekąski, a teraz nic"
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub! Projektantka pochwaliła się radosną nowiną 

Redakcja poleca

REKLAMA