Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży na konferencji Polsat

Dziennikarka miała na palcu piękny pierścionek zaręczynowy z białego złota!
Edyta Liebert / 13.05.2015 06:00

Od momentu pierwszego oficjalnego potwierdzenia onformacji o związku Popielewicz i Hyżego, temat ich związku jest nieustannie na szyczcie gorących newsów. Lubiana dziennikarka oraz przystojny muzyk pojawili się razem na konferencji prasowej. Uwagę przykuwał piękny pierścionek na serdecznym palcu Agnieszki. O zaręczynach gorącej pary show-biznesu przeczytasz tu.

Nie tak dawno, bo raptem kilkanaście dni temu, para pojawiła się na gali wręczenia nagród Fryderyki 2015. Nominowany Hyży co prawda nie otrzymał wyróżnienia, ale jego obecność wyraźnie została zaznaczona. Tym bardziej, że na tym samym evencie pojawiła się także była żona wokalisty, Maja Hyży.

To był ich pierwszy wspólne wyjście, na którym nie uciekali przed fotoreporterami. Dziennikarka jednak wspomina ten wieczór jako bardzo szokujący:

Od dziesięciu lat pracuję w show-biznesie, ale tak zszokowana i skrępowana nie czułam się chyba nigdy.

Popielewicz i Hyży: będzie tajemniczy ślub?

W ostatnim czasie pisaliśmy także o tym, że zakochani podjęli ważną życiową decyzję. To musi być prawdziwa miłość, bowiem Popielewiczi Hyży mają względem siebie poważne zamiary. Świadczy o tym też fakt, że dziennikarka teraz już nie chowa zaręczynowego pierścionka i dumnie nosi go na placu. Zobaczcie!

Więcej w temacie: