Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Z mężem spodziewają się drugiego dziecka

Dziś rano Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami na Instagramie radosną nowiną. Jej rodzina już niedługo się powiększy.
Urszula Wilczkowska / 18.01.2021 15:56

Agnieszka Kaczorowska często dzieli się z fanami radami dotyczącymi macierzyństwa za pomocą Instagrama oraz kanału na YouTube. Wszystko wygląda jednak na to, że już niedługo będzie miała okazję po raz kolejny wcielić je w życie. Dzisiaj rano aktorka i tancerka poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka.

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży

Tancerka ceni sobie prywatność swoją i swojej rodziny, dlatego do tej pory nie pokazała twarzy córeczki, 1,5-rocznej Emilki - ku niezadowoleniu jej obserwatorów, również z ujawnieniem imienia czekała dłuższy czas. Nie spieszyło się jej także z podzieleniem się radosną nowiną o kolejnym powiększeniu rodziny.

Plotki o ciąży Agnieszki Kaczorowskiej pojawiały się od dłuższego czasu - podobnie jak ciągłe dociekania jej fanów, kiedy zdecyduje się na kolejne dziecko. Sama aktorka już od dawna śmiała się, że do 30-tki chciałaby mieć już dwójkę uroczych dzieci. Jak widać, udało się jej spełnić to marzenie, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Gratulacje!

Agnieszka Kaczorowska nie tylko poinformowała o ciąży, ale zwróciła też uwagę na duży problem, który łączy się w brakiem poszanowania dla prywatności znanych osób. Wszystko przez jedno z jej zdjęć, które wywołało prawdziwą burzę. Chociaż nie było pod nim żadnej wzmianki o ciąży ze strony autorki, a dodatkowo, jak sama napisała, nawet nie wiedziała o niej w momencie sesji zdjęciowej, w komentarzach posypały się gratulacje z okazji powiększenia rodziny.

Jak pisze tancerka, takie zachowanie jest nie na miejscu i każda kobieta powinna móc przeżywać ten moment tak, jak chce i dzielić się nim z innymi dopiero w chwili, w której będzie na to gotowa.

To też może cię zainteresować:
Czy Robert Makłowicz żałuje zakończenia współpracy z telewizją?
Iga Świątek pokazała Robertowi Lewandowskiemu środkowy palec na Gali Mistrzów? To wideo podbija internet
Natalia Siwiec i jej mąż należą do jednych z najbogatszych ludzi w Polsce. Na czym się dorobili?