Obrączki Apart - najpiękniejsze propozycje złotych krążków! [GALERIA]

"Przyjmij tę obrączkę, jako znak mojej miłości i wierności" - brzmią słowa przysięgi małżeńskiej. Wybrałyśmy dla was najpiękniejsze modele obrączek z żółtego złota, ze ślubnych kolekcji Apart!
/ 06.05.2009 12:13

Obrączka ślubna to najważniejszy atrybut małżeństwa. Wzajemne nałożenie sobie złotych krążków przez małżonków jest symbolem zawarcia małżeństwa.

Para zwykle nie rozstaje się ze swoimi obrączkami w żadnej sytuacji: w pracy, podczas snu, wypoczynku oraz wykonywania codziennych czynności. Dlatego wybierając obrączki, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale także jakość ich wykonania!

Złote obrączki Apart - synonim jakości i klasy!

Obrączka, dumnie noszona na serdecznym palcu zarówno przez kobietę jak i mężczyznę, rzuca się od razu w oczy. Dlatego trzeba wybrać model piękny i nietuzinkowy, ale także odporny na szkodliwe warunki, na które biżuteria na palcu jest narażona każdego dnia. 

Uszkodzenia mechaniczne, detergenty, kosmetyki... Wszystko to sprawia, że obrączki z niezbyt dobrego jakościowo materiału, mogą szybko stracić piękny wygląd i blask. 

Srebrne obrączki - co symbolizują i kto je nosi?

Dlatego warto wybierać modele sprawdzonych firm, które gwarantują najwyższą jakość wyborów.

Jedną z wiodących na rynku biżuterii firm jest marka Apart. Produkty są znane i lubiane przez wielu, a ślubna kolekcja obrączek z żółtego złota jest po prostu przepiękna! Przejrzyj naszą galerię - wybrałyśmy dla was 9 propozycji, które zachwycą niejedną parę!

To też może ci się przydać!
Jak wybrać najlepsze obrączki ślubne?
Obrączki z zapisem linii papilarnych i...EKG!
Dwuczęściowe obrączki - hit wśród nowoczesnych par!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA