Stylista Adam Chowański podpowiada, jak wybrać idealną suknię ślubną!

Moda modą, ale to jednak figura panny młodej ma najważniejsze znaczenie przy wyborze kreacji weselnej!

Wybór odpowiedniej sukni ślubnej nie należy do najprostszych. Butiki z modą ślubną zasypują nas różnymi modelami, fasonami i stylami, co dodatkowo znacznie utrudnia podjęcie właściwej decyzji. Jak więc dobrać idealną kreację na własny ślub? Co zrobić, by sukienka była dobrze dopasowana do figury, wzrostu i stylu samej uroczystości? O tym opowiedział nam Adam Chowański - stylista i prowadzący program „Sposób na suknię", który możecie obejrzeć w każdy wtorek o 21.30 na TLC

Jak dobrać suknię ślubna do sylwetki? 

Jak wybrać suknię ślubną?

Wybór sukni ślubnej, zdaniem Adama Chowańskiego, najlepiej zacząć od dokładnego przeanalizowania własnej figury. Na tej podstawie można dobrać odpowiedni krój i fason sukni. Kolejny krok to określenie kolorystyki sukni, która wcale nie musi być biała. Dalej możemy dopasować rodzaj materiału, dodatki, czy długość welonu. 

Wybierz idealny model sukni ślubnej!

Fot. Materiały prasowe 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/9 miesięcy temu
Każda panna młoda i tak wybierze suknię, w której będzie wyglądać najlepiej, a nie w najmodniejszym fasonie. Ja miałam prostą sukienkę. Za to wystawne wesele, które zorganizowalismy w restairacji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim.
/9 miesięcy temu
Ja mialam klasyczną suknię ślubną, zakładaną w całości bez gorsetu, a wesele zorganizowaliśmy sobie w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Miejsce było cudowne, nawet nasi goście bardzo miło wspominają.
/10 miesięcy temu
haha wystarczy się do przejść do Violi Piekut do atelier i tam każda znajdzie coś dla siebie.
POKAŻ KOMENTARZE (2)