Sukienki uczestniczek „Ślubu od pierwszego wejrzenia” budzą skrajne emocje. Jak wyglądały panny młode?

Jak wyglądały panny młode w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”? Ich suknie ślubne wzbudziły skrajne emocje.
Urszula Wilczkowska / 06.04.2021 12:08

Wybór sukni ślubnej jest jednym z najważniejszych, a jednocześnie najtrudniejszych, przed którymi musi stanąć każda panna młoda. O ile niektóre z nich od początku wiedzą, jaką kreację wybrać, wiele kobiet nie może zdecydować się pośród wielu krojów, kolorów, ozdób... I szczerze mówiąc, wcale się temu nie dziwimy.

W przypadku uczestniczek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, sprawa jest podwójnie skomplikowana, bo ich ślubna suknia jest wystawiona nie tylko na oczy krytykujących wszystko ciotek, ale przede wszystkim - tysięcy widzów. Przypominamy, jak wyglądały panny młode ze wszystkich poprzednich edycji.

Jak wyglądały uczestniczki „Ślubu od pierwszego wejrzenia” podczas swojego wielkiego dnia?

Izabela z najnowszej edycji programu postawiła na bardzo dziewczęcą suknię na ramiączkach. Koronkowa góra i prosta spódnica z zakładkami wspaniale podkreślają figurę, a całą kreację pięknie podkreśliła elegancka fryzura w formie upięcia.

Iga z 5. edycji również zdecydowała się na sukienkę bez rękawów, jednak w zupełnie innej wersji. Koronkowe, subtelne ramiączka i asymetryczna góra sprawiają, że sukienka pięknie wyszczupla sylwetkę. Ta panna młoda również postawiła na minimalizm w wyborze dodatków. Piękne srebrne kolczyki były świetnym wyborem!

W najnowszym sezonie ślub brała także Laura. Jej wybór pokazuje, że letnia suknia ślubna bez rękawów może wyglądać naprawdę romantycznie. Subtelna koronka prezentuje się elegancko, ale dziewczęco jednocześnie, a szerokie ramiączka sprawiają, że pomimo głębokiego dekoltu sukienka nie wygląda zbyt wyzywająco. My zakochałyśmy się też w delikatnej gipsówce, wetkniętej we fryzurę uczestniczki.

A jak wyglądały na swoich ślubach uczestniczki poprzednich edycji? Przypominamy w wideo!

To też może cię zainteresować:
Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradziła imię córeczki. Fani są zachwyceni. Jest naprawdę piękne!
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Czy Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ma żal do ekspertów o ich wybór partnera?

Redakcja poleca

REKLAMA