22 propozycje pierścionków zaręczynowych z kolekcji W.Kruk! Może jest tutaj twój wymarzony?

Pierścionek zaręczynowy to jednej z najważniejszych elementów biżuterii każdej kobiety. Zwykle nie rozstają się z nim nawet po ślubie, nosząc go obok obrączki. Prezentujemy 22 propozycje pięknych pierścionków z kolekcji W. Kruk!
/ 10.02.2012 12:17

Pierścionek zaręczynowy to z pewnością najpiękniejsza damska biżuteria! Jest nie tylko ozdobą, ale także symbolem pięknej miłości i wstępu do nowego rozdziału życia...

Wybór pierścionka zaręczynowego nie należy do łatwych zadań, z czym zgodzi się każdy mężczyzna, który poszukiwania ma już za sobą. Chodzi nie tylko o odpowiedni wzór i rozmiar, ale także jakość wykonania i trwałość. Panie z reguły nigdy nie zdejmują pierścionka zaręczynowego, przez to jest narażony na zniszczenia.

Mycie rąk, kąpiel, prace domowe - to wszystko ma negatywny wpływ na jego wygląd. Dlatego pierścionek powinien być wykonany ze szlachetnych materiałów, by wytrzymał w pięknym stanie jak najdłużej. 

Pierścionki zaręczynowe W. Kruk - 22 propozycje dla nowoczesnych i wymagających kobiet!

Dla pań pierścionek zaręczynowy jest symbolem miłości, który noszą z dumą także po ślubie, obok obrączki. 

W ofercie W.Kruk nie brakuje propozycji dla każdej kobiety - każda znajdzie coś dla siebie (lub znajdzie to dla niej przyszły mąż). 

Nowoczesne i eleganckie, klasyczne i niecodzienne - to właśnie pierścionki zaręczynowe W.Kruk! Są również doskonałe jakościowo, dlatego nie musisz martwić się o to, że zniszczy się przy codziennym noszeniu.

Zobacz naszą galerię - może jest tam właśnie twój wymarzony krążek? 

Więcej na temat zaręczyn!
Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Czy jest na to jakaś reguła?
Spodziewasz się zaręczyn, a on... milczy? Zobacz, czego na pewno NIE powinnaś robić!
Twój mężczyzna zachowuje się w ten sposób? To mogą być sygnały rychłych zaręczyn!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/25.02.2014 15:01
Absolutnie nie kupujcie pierścionków W.Kruk - to chłam, z którego wypadają kamienie, a obsługa jest fatalna! Ja to zrobiłem i mam przez to zepsute zaręczyny - od kilku miesięcy walczę z nimi o załatwienie sprawy...