poduszka na obrączki.jpg fot. Adobe Stock

Oryginalne poduszki na obrączki - co wybrać?

Poduszka na obrączki ślubne to mały, ale wiele znaczący element. Na pewno pojawi się w zbliżeniu na filmie i zdjęciach z wesela. Przedstawiamy kilka pomysłów na oryginalne poduszki na obrączki!
poduszka na obrączki.jpg fot. Adobe Stock

Moment przyniesienia przed ołtarz obrączek to jedna z najbardziej wzniosłych chwil w trakcie ślubu. Obiektyw kamery i aparatu będzie skupiony na nich w dużym przybliżeniu, dlatego nie bez znaczenia pozostaje ich tło - czyli poduszka lub pudełko, w jakim będą przyniesione.

Oryginalne poduszki na obrączki - kilka nowoczesnych pomysłów

Na prezentację obrączek w kościele są dwa sposoby: może podać je ksiądz na metalowej tacy, bądź świadek na ozdobnej poduszce. 

Fason i kolor poduszki powinien pasować do dodatków panny młodej. Zapomnij o prostej, klasycznej, atłasowej poduszce. Wyjdź modzie naprzeciw i postaw na oryginalne, nietypowe poduszki ślubne! Z łatwością sama ją wykonasz!

Nowoczesne poduszki ślubne - 5 pomysłów

W dniu ślubu także możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa! Niekoniecznie mowa o mocnym, wieczorowym makijażu (chociaż - wszystko zależy od ciebie!), ale o odważnych i nieszablonowych dodatkach. Podpowiadamy 5 pomysłów na poduszki na obrączki, które na pewno zrobią furorę wśród gości!

 

1. Poduszka z dużym kwiatem

Duży kwiat, którego tłem jest jasna poduszka wygląda oryginalnie i elegancko. Kolor kwiatka powinien być dopasowany do dodatków panny młodej. Dobrze, by świadek podający obrączki miał także któryś element ubrania w tym samym kolorze. 

2. Wełniane poduszki

Poduszki robione na drutach? Czemu nie! Bardzo modne są wszystkie naturalne materiały: wełna, len, filc. Będą świetnie wyglądać szczególnie na ślubach zimowych. Taka poduszeczka wprowadzi ciepły, rodzinny klimat! 

 

3. Marynarskie

Akcenty marynistyczne to hity modowe każdego lata. Poduszki zdobione linami, kotwicami i muszlami będą ciekawie wyglądać na ślubie w plenerze, szczególnie nad morzem.

 

4. Inspirowane naturą

Jak się okazuje „poduszka ślubna” wcale nie musi być „poduszką”. W jej roli sprawdzi się także doniczka z miękkim mchem, pień drzewa lub duża muszla. To rewelacyjny pomysł na wesele w stylu boho! 

 

5. Zwariowane

Osobom z poczuciem humoru spodobają się poduszki obszyte kolorowymi guzikami lub pudełka na obrączki w formie trumien. Ci odważniejsi zamiast na przykład dziecka z obrączkami, do ołtarza mogą wysłać swojego psa!

Ślub i wesele to wasz wielki, wyjątkowy dzień. Dlatego nie ma żadnych ograniczeń wobec tego, co chcecie, aby miało w tym dniu miejsce. Jeśli jesteście zwariowaną, temperamentną parą, niech i wasz ślub taki będzie! 

Więcej o dodatkach ślubnych:
Piękne ozdoby do włosów, idealne na ślub!
60 propozycji wiązanek ślubnych, które łapią za serce!
Obrączki ślubne YES - może jest tutaj twoja wymarzona?