POLECAMY

Najmodniejsze sukienki dla druhny. To one będą królowały na tegorocznych weselach!

Będziesz druhną? To poważne zadanie! Jeśli nie wiesz jeszcze, jaką sukienkę założyć na tę uroczystość, to koniecznie sprawdź nasze propozycje!

Bycie druhną to nie lada wyzwanie, bo obowiązków jest więcej, niż niejedna osoba sobie wyobraża. Od druhny niejako wymaga się, by przejęła część zadań przy organizacji ślubu. Ale to nie wszystko. Świadkowa powinna przede wszystkim wspierać, bo ślub to poważne wydarzenie. Oprócz obowiązków, są i przyjemności, a więc strój, fryzura, czy makijaż. Tu też nie obejdzie się bez dylematów, bo w co w końcu ubrać się na ślub? Podpowiada Joanna Kunc-Mikołajczyk z Sugarfree.

Czy 3 pary świadków to dobry wybór?

Modna sukienka dla druhny

Sukienka druhny powinna być nie tylko ładna, ale i przede wszystkim funkcjonalna. Nie może krępować ruchów, bo przecież druhna jest prawą ręką panny młodej. Jaką kreację wybrać? Najlepiej w jasnym kolorze i przede wszystkim taką, w której będziemy się dobrze czuły.

Poznaj 7 najważniejszych obowiązków druhny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 tygodnie temu
W sukni od Violi to akurat mogłaś przyćmić każdą:P
/miesiąc temu
Ja dostałam wolny wybór, co ubrać na ślub jako druhna. Oczywiście nie chciałam przyćmić panny młodej ;) Wybrałam prostą, elegancką sukienkę od Violi Piekut. Bardzo dobrze się w niej czułam.