Wieczór panieński w hawajskim stylu - jak zorganizować idealny?

Wieczór panieński w hawajskim stylu - jak zorganizować idealny?
Impreza w stylu hawajskim to świetny motyw na wieczór panieński - przede wszystkim podczas mroźnej zimy. Podpowiadamy, jak zorganizować idealną imprezę!
/ 02.03.2019 18:05
Wieczór panieński w hawajskim stylu - jak zorganizować idealny?

Jak wieczór panieński, to świetna zabawa! Może zabraknąć alkoholu i chipsów, ale nigdy wyśmienitego humoru! Zastanawiasz się, jak zorganizować idealny wieczór panieński? Weź pod uwagę motyw hawajskiej imprezy! 

Wieczór panieński w hawajskim stylu - jak zorganizować taką imprezę?

Żeby impreza się udała, potrzebne jest:

  • 90 % dobranego towarzystwa
  • 10 % spraw do dopilnowania!

Przedstawiamy wam przepis na idealną imprezę - wieczór panieński w hawajskim stylu. O czym trzeba pamiętać?

6 kroków do organizacji idealnego wieczoru panieńskiego!

Stroje

To bardzo ważny element imprezy w stylu hawajskim. Obowiązkowe są kwieciste wianki na głowach i wieńce na szyje (każda z was w innym kolorze), bransoletki i ozdoby z muszelek. Poza tym bikini i kolorowe chusty. Pamiętajcie, aby wyróżnić pannę młodą, to ona jest królową wieczoru!

Napoje

Przygotujcie egzotyczne drinki, wymyślając przy tym własne przepisy. Do ozdoby konieczne będą palemki i parasolki. Spróbujcie drinków waszych koleżanek i spróbujcie zgadnąć składniki napoju. Zabawa ta może się przerodzić w konkurs z symbolicznymi nagrodami.

Jedzenie

Na hawajskim wieczorze nie może zabraknąć dużej ilości egzotycznych owoców i sałatek, możecie również przygotować proste dania z owoców morza.

Dekoracje

Zakupcie balony w egzotycznych kolorach: morskim, żółtym, pomarańczowym, niebieskim i zielonym. Pod sufitem zawieście kolorowe girlandy. A może pokusicie się o własnoręczne wykonanie hawajskiej palmy?

Tańce

Zaopatrzcie się w nagrania z hawajskimi gitarami i wspólnie poćwiczcie hawajski taniec hula.

To jedynie propozycje, które możecie wykorzystać podczas hawajskiego wieczoru. Pamiętajcie, że to wieczór panieński, jedyny taki w całym życiu waszej przyjaciółki. Postarajcie się więc, aby był on niezapomniany!

Poczytaj więcej o wieczorze panieńskim!
3 oryginalne pomysły na świetną zabawę na wieczorze panieńskim!
Zabawy na wieczór panieński, które rozbawią każdą pannę młodą!
 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA