Najlepsze pomysły na wieczór panieński - panna młoda będzie zachwycona!

Najlepsze pomysły na wieczór panieński - panna młoda będzie zachwycona!
Kiedy twoja siostra, przyjaciółka lub znajoma żegna się z panieńską wolnością warto, żeby zrobiła to z przytupem. Będzie to dla niej ostatnia "taka" impreza, podczas której w gronie najbliższych sobie kobiet postawi ostatni krok na trasie panieńskiego życia.
Marta Kosakowska / 04.03.2019 12:26
Najlepsze pomysły na wieczór panieński - panna młoda będzie zachwycona!

Tradycja celebrowania końca "wolności" przed ślubem przywędrowała do nas z zachodu i, w nieco zmodyfikowanej formie, zakorzeniła się na dobre w kanonie obowiązkowych punktów w harmonogramie przygotowań do ślubu.

Pomysłów na spędzenie tego wieczoru jest tyle, ile panien młodych. Jedne robią huczną imprezę w modnym klubie, a inne - kameralną prywatkę w domowym zaciszu. Jeśli szukacie inspiracji, jak spędzić tę noc, oto garść propozycji.

Na skróty:

  1. Wieczór panieński w stylu hawajskim
  2. Wieczór panieński w stylu "Seks w wielkim mieście"
  3. Wieczór panieński bardzo sexy!
  4. Wieczór panieński - sentymenty
  5. Wieczór panieński w stylu pin-up girl
  6. Wieczór panieński i kawalerski razem

Niezawodne pomysły na wieczór panieński - dla każdego coś dobrego!

Niezależnie od tego, czy panna młoda jest typem imprezowiczki czy spokojnej domatorki - znajdziesz tutaj inspirację na zorganizowanie jej wieczoru panieńskiego!

 

Wieczór panieński w stylu hawajskim

Egzotyczne kolorowe drinki, naszyjniki z kwiatów i gorące, wakacyjne rytmy - to jeden z najczęstszych motywów przewodnich wieczorów panieńskich. Łatwy do realizacji i bardzo przyjemny.

Choć przez chwilę możecie przenieść się do dalekiej, egotycznej krainy, nawet jeśli nie macie w tym roku urlopu. To bardzo ważny element imprezy w stylu hawajskim. Obowiązkowe są kwieciste wianki na głowach i wieńce na szyje (każda z was w innym kolorze), bransoletki i ozdoby z muszelek. Poza tym bikini i kolorowe chusty. Dobra zabawa gwarantowana - nawet w środku zimy!


Wieczór panieński w hawajskim stylu - zobacz więcej!

 

Wieczór panieński w stylu „Seksu w wielkim mieście”

Mniej lub bardziej celowo, wiele wieczorów panieńskich opiera się właśnie na scenariuszu imprezowych rajdów Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek. Jeśli za motyw przewodni wybierzecie "Seks w wielkim mieście", możecie podzielić się rolami serialowych przyjaciółek lub po prostu ubrać się w stylu glamour.

Przewodnim drinkiem imprezy niech będzie słynny Cosmopolitan, a w przerwach między tańcami a plotkami, możecie oglądać wybrane wcześniej, ulubione odcinki serialu. Nie może również zabraknąć śmiałych rozmów o seksie oraz narzekania na facetów. Finałem niech będzie maraton po modnych lokalach. A prezentem dla panny młodej może być Mr Big, w mniej lub bardziej dosłownej formie...

 

Wieczór panieński w wydaniu: bardzo sexy!

Wyzywające stroje, symbole falliczne i wizyta striptizera - oto główne składowe wieczoru panieńskiego o wyuzdanym charakterze. Zadbajcie by wszystkie uczestniczki imprezy przyodziały najbardziej seksowne ubrania, jakie znajdą w swojej szafie. Kabaretki, gorsety, mini i szpilki. Przygotujcie zestaw zabaw na granicy dobrego smaku, w których przyszła panna młoda będzie musiała wykazać się umiejętnościami, które zaprezentuje w noc poślubną.

Punktem kulminacyjnym imprezy niech będzie wizyta tancerza erotycznego, który specjalnie dla panny młodej odtańczy taniec miłości. A w celu zakupu prezentu dla przyszłej żony udajcie się do sex shopu i kupcie najbardziej wyuzdaną rzecz, jaką tam znajdziecie.

Jak zorganizować idealny wieczór panieński?

 

Sentymentalny wieczór panieński

Propozycja dla panny młodej o romantycznej duszy, wielbicielki vintage, która stroni od modnych dyskotek i hucznych imprez. Można wówczas zorganizować wspominkowy sentymentalny wieczór w kameralnym gronie bliskich przyjaciółek, podczas którego na projektorze wyświetlicie zdjęcia panny młodej z dzieciństwa, okraszone opowiastkami o jej pierwszych miłościach lub historią poznania z przyszłym mężem.

Tłem do waszych wspominek niech będzie spokojna, nostalgiczna muzyka albo wspólne pieczenie ciasta. W ramach prezentu dla panny młodej można własnoręcznie przygotować album ze zdjęciami z kończącego się własnie dla niej okresu panieństwa.

 

Wieczór panieński w stylu pin-up girls

Bardzo modna ostatnio stylistyka pin up girls i lat 50-tych może posłużyć za wyśmienite tło dla wieczoru panieńskiego. Ubierzcie i pomalujcie się na wzór ówczesnych dziewczyn z kalendarza oraz przygotujcie płyty z muzyką z tamtych lat. A panna młoda niech zostanie zobowiązana do zdania egzaminu na żonę, matkę i kochankę, do którego uprzednio przygotujcie dla niej specjalne zadania i zagadki.

Za wzór ideału dobrej żony niech posłuży wam poradnik z lat 50-tych. Na przykład przygotujcie kilka zupełnie dziwacznych składników, z których przyszła żona będzie musiała upiec ciasto. Albo każcie jej odegrać scenkę powitania męża po powrocie do pracy. Jeśli waszym zdaniem, zda ten test, możecie wręczyć jej certyfikat dobrej żony. To z pewnością będzie niezapomniany, idealny wieczór panieński

 

Wieczór panieński + wieczór kawalerski

Połączenie w sam raz dla narzeczonej, która woli mieć swojego przyszłego męża na oku. A na poważnie, impreza ekonomiczna, bo podzielicie się kosztami z kolegami pana młodego. Jednocześnie świetna okazja, aby jeszcze przed ślubem zapoznać ze sobą gości. Możecie umówić się tak, że najpierw spotykacie się na osobnych imprezach i przygotowujecie dla siebie nawzajem atrakcje i zadania, np. test wiedzy o przyszłym mężu/żonie. W damsko-męskim może być wam raźniej i weselej.

Zobacz także:
Wieczór panieński inny niż wszystkie - spędźcie go przebojowo! Jak to się robi? 
Pożegnanie panieństwa inne niż wszystkie - jesteśmy na TAK!
Zabawa na wieczorze panieńskim...w domu? 

Redakcja poleca

REKLAMA