zaręczyny fot. Fotolia

Jak poinformować o zaręczynach?

Właśnie powiedziałaś mu "tak" i chcesz, aby razem z tobą cieszył się cały świat? Podpowiadamy, jak to zrobić!
zaręczyny fot. Fotolia
Zaręczyny to ważny dzień w życiu każdej dziewczyny. Pierścionek, romantyczna atmosfera i emocje sprawiają, że młodzi, świeżo upieczeni narzeczeni od razu chcą pochwalić się wszystkim, że już niedługo wezmą ślub. Sprawdź, w jaki sposób poinformować o tym znajomych i rodzinę. 

Poznaj 6 sygnałów, które świadczą, że on chce ci się oświadczyć 

1. Facebook

Najprostsza i najbardziej skuteczna forma poinformowania znajomych o ślubie to zmiana statusu na Facebooku lub wstawienie zdjęcia pierścionka zaręczynowego. Setki lajków oraz gratulacje, jakie posypią się pod waszym postem potwierdzą wam, jak wiele osób zdążyło zapoznać się z tą cudowną wiadomością.

Zobacz, o jakich zaręczynach marzą kobiety 

2. Impreza niespodzianka

Możesz zaprosić znajomych i rodzinę na imprezę. Nie mów im, co jest przyczyną waszego spotkania. Kiedy wszyscy się pojawią, obwieść im tę radosną nowinę. Zdziwienie i pozytywne emocje ucieszą każdego.

Zobacz najbardziej oryginalne pierścionki zaręczynowe. To prawdziwe hity 2016!

3. Z przymrożeniem oka

Zdjęcie pierścionka zaręczynowego uważasz za zbyt standardowe? Pomyślcie o niekonwencjonalnej sesji dla świeżo upieczonych narzeczonych, a następnie jedno ze zdjęć umieśćcie na Facebooku lub innym portalu społecznościowym. Świetnie sprawdzą się fotografie:
  • pupila z kartką "Moi państwo biorą ślub",
  • narzeczonych w koszulkach z napisem: "narzeczona" i "narzeczony",
  • winietki z napisem "TAK",
  • napis "Tak" na piaszczystej plaży.