POLECAMY

Tych zachowań nie wybaczy ci żadna para młoda! Zobacz, czego nie wypada robić gościom weselnym

Co byś powiedziała, gdyby twoi goście weselni zachowali się wyjątkowo niestosownie? Są takie rzeczy, których nie byłabyś w stanie im wybaczyć?
Tych zachowań nie wybaczy ci żadna para młoda! Zobacz, czego nie wypada robić gościom weselnym fot. Fotolia
Huczna impreza weselna to w dzisiejszych czasach swoisty must-have. Zespół, DJ, obowiązkowo mnóstwo jedzenia, przepiękne stroje oraz dodatkowe atrakcje. Na wesele zapraszamy zwykle rodzinę i przyjaciół. A co byś powiedziała, gdyby twoi goście weselni zachowali się wyjątkowo niestosownie? Pannie młodej przecież nie wypada "obrazić się" na własnym ślubie. Poznaj najczęstsze błędy, popełniane przez goście weselnych, które niestety ciężko wybaczyć.

5 sytuacji, które mogą nie spodobać się gościom weselnym

Nadużywanie alkoholu

Świetnie bawiący się goście weselni to największy dowód na to, że wesele jest udane. Ale z drugiej strony walający się po kątach goście zalani w trupa to już przesada. Najgorzej, jeśli zaczną się awanturować. Takie zachowanie ciężko jest wybaczyć.

Zabawa, ale nie na parkiecie

Jeśli idziesz na wesele tylko po to, żeby się najeść, to może lepiej sobie daruj i nie idź wcale. Największą przykrość zrobisz młodej parze, gdy nie wyjdziesz na parkiet. Dlaczego? Jeśli nikt nie tańczy, to wesele jest drętwe. A przecież żadna para młoda by tego nie chciała.

Poznaj 5 żenujących pytań, których lepiej nie zadawać pannie młodej

Narzekanie na jedzenie

"Pierwsze danie zbyt niewielkie, deser za słodki, tort za gorzki, a ryba... chyba nieświeża". I co jeszcze? Owszem, jedzenie może ci nie smakować, ale daruj sobie te uwagi podczas wesela, a szczególnie w obecności pary młodej lub ich najbliższej rodziny. Ślub to ich wielki dzień. Nie zepsuj go swoim narzekaniem.

Wyjście bez pożegnania

Kultura wymaga, by przed wyjściem z wesela pożegnać się z parą młodą i podziękować za spędzony czas. Wyjście bez "do widzenia" jest źle widziane i może tylko świadczyć o ignorancji oraz o braku szacunku do pary młodej.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/11 miesięcy temu
A jak ktoś niepełnosprawny, w żałobie albo nie umie tańczyć, to co ma zrobić? Odrzucić zaproszenie, bo nie rozgrzeje parkietu? Bez sensu ten wymóg. Wesele to impreza a nie przedstawienie, w którym goście grają, by zadowolić państwa młodych. Jeszcze nie widziałam wesela, na którym n i k t nie tańczył, a wyciąganie kogoś na siłę do "zabawy" jest żenujące.
/rok temu
Widzę, że piszecie o zespołach :) U mnie grał Oktan Band, powiem Wam, że nawet się nie spodziewałam tak dobry wokalistów w zespole na wesele :)
/rok temu
No, ale jak tańczyć, jeśli muzyka jest kiepska? Na weselu mojej kuzynki dosłownie zmuszałam się do tańca, żeby nie było jej przykro, a i tak mało nas było na parkiecie... Dlatego ja zdecydowałam się na dobry, sprawdzony zespół The Good Sound.
POKAŻ KOMENTARZE (2)