Jaki zapach będzie idealny na wesele?

Świeży, zmysłowy czy orientalny...
Karolina Kalinowska / 18.05.2015 07:35

Przygotowania to ślubu zaczynają się dużo wiele miesięcy wcześniej. Przecież trzeba zarezerwować sale weselną, wybrać najlepszy zespół, wymarzoną sukienkę, dobrać odpowiednią fryzurę, buty, kwiaty i makijaż. Jednak wiele kobiet zapomina, że tego dnia bardzo ważny jest również zapach, jakim będą pachniały!

Idealne perfumy dla Panny Młodej

Zapach towarzyszy nam każdego dnia! Idealnie dobrane perfumy sprawiają, że czujemy się bardziej pewnie siebie i seksowne. W naszym dzisiejszym przeglądzie znajdziecie zapachy, które będą idealna na panny młodej. Większość z nich to kwiatowe, zmysłowe kompozycje, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Ale przecież wszystkie nie mamy takiego samego gustu. Dlatego pojawiło się kilka flakonów  w, których znajdziecie świeże, dziewczęce nuty zapachowe i kilka o orientalnej woni. Przekonajcie się same!

Więcej hitów kosmetycznych:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/19.05.2015 23:24
Ślub miałam w kwietniu, a dopiero teraz, jak zobaczyłam ten wpis, to pomyślałam o tym, że na ślub trzeba by wybrać coś specjalnego :P Ja pachniałam moim ukochanym Chloe! A dokładnie rzecz ujmując to Chelio by Paris Avenue, czyli odpowiednikiem :D Czuję się z tym zapachem tak dobrze, że naturalnym wydało mi się, że w dzień ślubu będę pachnieć, tak jak zawsze, tak jak wszyscy kojarzą, a szczególnie mój mąż :)