Prezent na Dzień Dziecka 2021 dla niemowlaka

Mądry i rozwijający prezent na Dzień Dziecka dla niemowlaka może być i grzechotką, i książeczką sensoryczną czy obrazkową. Możesz pokusić się o zakup klocków - lekkich, sporych i o obłych kształtach.
Edyta Liebert / 07.05.2021 16:36

Jeśli chodzi o prezent na Dzień Dziecka dla niemowlaka, to możesz mieć pewność, że z naszą pomocą trafisz w 10.

Niemowlaki są zainteresowane dosłownie wszystkim i częściej szeleszczący papier jest bardziej atrakcyjny niż prezent, którym był owinięty. Prezent dla niemowlaka na Dzień Dziecka to wdzięczne wyzwanie, bo jest niemal pewne, że każdy upominek spotka się z jego aprobatą. 

Jaki prezent dla niemowlaka na Dzień Dziecka kupić?

Dzieci rozwijają się w błyskawicznym tempie i to, że coś interesowało je w kwietniu nie oznacza, że w czerwcu też będzie je cieszyć. Postaw na prezent na Dzień Dziecka, który jest nieco na wyrost i wyprzedza mobilne i percepcyjne możliwości. Nie zapomnij o uroczej kartce z życzeniami na Dzień Dziecka.

Najczęściej w obszarze zainteresowań niemowlaka są zwierzątka i pojazdy oraz wszystko to, co gra, błyszczy świeci i znajduje się w rękach dorosłych ;) Lampki, błyskotki, miłe w dotyku przytulanki lub kolczaste klocki - wybór prezentu dla niemowlaka na Dzień Dziecka może przysporzyć dylematów.

Wybór prezentu na Dzień Dziecka skonsultuj z rodzicami

Jeśli nie znasz dziecka na tyle, by otrzeć się wcześniej o jego zainteresowania, zapytaj rodziców malucha, co chcieliby, aby dołączyło do dziecięcej kolekcji. Czasem wolą podać konkretną propozycję, niż zatykać uszy przy dziesiątej, głośno grającej zabawce

Zobacz nasz przegląd propozycji zabawek na prezent na Dzień Dziecka dla niemowlaka - na pewno znajdziesz coś ciekawego. 

Czytaj także: Zabawy na Dzień Dziecka27 zabaw, które dzieci uwielbiają20 zabaw dla taty i dziecka