Hortex Jabłko Mięta Ogrodow

Hortex Jabłko Mięta Ogrodow fot. serwis prasowy
Najlepszy napój jabłko-mieta? Niech Twój smak zdecyduje!
/ 01.08.2012 06:02
Hortex Jabłko Mięta Ogrodow fot. serwis prasowy
Tworzenie nowych smaków jest jak pełna pasji podróż w nieznane, choćby zupełnie blisko - do przydomowego  ogrodu. Czerpiąc z niego inspirację Hortex stworzył nowy napój Hortex Jabłko-Mięta Ogrodowa o wyjątkowo orzeźwiającym smaku i zapachu ogrodowej miety. Na uwagę zasługuje także wyróżniające się, młodzieżowe opakowanie, które współtworzyli konsumenci- sympatycy produktów Hortex.

Jabłko i mięta jak z ogródka

Połączenie jabłka i mięty to najpopularniejszy smak wśród napojów orzeźwiających. Teraz Hortex stworzył nową, jeszcze smaczniejszą recepturę tego klasycznego smaku - Hortex Jabłko - Mięta Ogrodowa. W przeprowadzonych testach konsumenci docenili wyraźny, świeży smak i zapach mięty. Ich opinie można znaleźć na opakowaniach produktu.

Oddam fanpage w dobre rece…

W tym roku Hortex zaprosił swoich fanów nie tylko do wspólnej zabawy i odkrywania muzycznych festiwali, ale także talentów dziennikarskich i współtworzenia komunikacji marki. „Oddam fanpage w dobre rece” to akcja, która rozpoczęła się w maju i polega na tym, że fanpage Horteksu na facebooku prowadzą sympatycy marki - wybierani w comiesięcznym konkursie - redagują wpisy na tablicy, moderują dyskusje z fanami. Zdają relacje z działań Horteksu – wprowadzania nowych produktów, koncertów…

Hortex jabłko mięta ogrodowa wyróżnia się nie tylko smakiem…

Ale i opakowaniem…  Biorąc pod uwage  opinie swoich konsumentów stworzono trzy różne opakowania napoju Hortex Jabłko Mięta Ogrodowa. Wszystkie mają wyróżniającą się, młodzieżową grafikę i opinie o produkcie – oto kilka z nich: „To smakuje jak taka mięta prosto z ogródka!", "Genialna nowość, aż chce się pić!", „Pychota do potęgi nieskończonej”.

Dodatkowo napoje Hortex Jabłko Mięta Ogrodowa jako pierwsze w Polsce mają umieszczony na opakowaniu QR kod (fotokod), po zeskanowaniu którego przenoszeni jesteśmy na stronę  Hortex na facebooku.

Opakowanie i cena:
Średnia cena na półce sklepowej – opakowanie 1l - 2,69 PLN
Tagi: napoje, Hortex

Redakcja poleca

REKLAMA