Migdałowa Italia O’Ccaffe

Zaprosiłaś do siebie koleżanki na babskie spotkanie, pogaduszki i plotki? Zaskocz przyjaciółki czymś, co będą długo wspominały! Zaserwuj kawę „ Migdałowa Italia O’CCAFFE”.
/ 23.04.2008 22:21

Zaprosiłaś do siebie koleżanki na babskie spotkanie, pogaduszki i plotki? Zaskocz przyjaciółki czymś, co będą długo wspominały! Zaserwuj kawę „ Migdałowa Italia O’CCAFFE”.

Niezwykła odsłona niezwykłej kawy O’CCAFFE SUPER BAR - można ją serwować na 1000 Migdałowa Italia O’Ccaffesposobów, np. jako „Migdałową Italię O’CCAFFE” z likierem migdałowym, bitą śmietaną, migdałami i płatkami migdałowymi. Jej przygotowanie nie zajmie Ci dużo więcej czasu niż przygotowanie tradycyjnej kawy a efekt będzie imponujący. Jeżeli nie masz ekspresu do kawy wystarczy zaparzyć kawę w tradycyjny sposób i przelać do filiżanek lub szklanek tak, aby nie zawierała fusów. Aby przyrządzić „ Migdałową Italię O’CCAFFE” potrzebne są następujące składniki:

Na jedną porcję:
150 ml zaparzonej kawy O’CCAFFE
20 ml likieru migdałowego
Dodatki: bita śmietana, migdały i płatki migdałowe

Kawę zaparz, oddziel fusy i poczekaj kilka minut, aby lekko przestygła. Następnie dodaj likieru migdałowego i dokładnie wymieszaj. Przelej kawę do filiżanek lub przeźroczystych kieliszków. Kawę należy ozdobić bitą śmietaną w sprayu, wetknąć w nią całe migdały i posypać płatkami migdałowym. Z „Migdałową Italię O’CCAFFE” doskonale komponują się krucha ciasteczka z bakaliami – migdałami i czekoladą podane dodatkowo jako deser lub krucha rurki z nadzieniem migdałowym lub śmietankowym, które można podać jako deser lub przyozdobić nimi kawę.

Podstawą kawowej „ Migdałowej Italii O’CCAFFE” jest kawa O’CCAFFE SUPER BAR. To doskonała mieszanka Arabiki i Robusty charakteryzująca się typową włoską intensywnością. Wspaniały, głęboki aromat i bogaty, intensywny smak zapewnia o najwyższej włoskiej jakości kawy i funduje niezapomniane doznania pieszczące zmysły. Duże opakowanie O’CCAFFE SUPER BAR jest atutem…nigdy nie zabraknie ci twojej ulubionej kawy.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)