Po naszej publikacji na temat chorowania na raka w Polsce - historii pacjenta, który zmarł w kolejce do szpitala nie doczekawszy terapii, dostałyśmy od was komentarze i opis waszych doświadczeń ze służbą zdrowia, lekarzami, systemem. Publikujemy je, bo warto wiedzieć, jak jest w różnych częściach Polski.
WIDEO…
Wasze historie w kolejnych odsłonach galerii.
Lekarka do pacjentki: „Trzeba się było nie badać, lepiej nie wiedzieć, że jest się chorym”


































