W trzecim odcinku uczestnicy musieli pokazać, co potrafią w obcych sobie stylach. Niestety Kasia i Bartek nie podołali wyzwaniu. Zdaniem Jednego z jurorów Michała Piróga, młodym ludziom zabrakło w tańcu osobowości, przez co występ okazał się przeciętny.
W trzecim odcinku uczestnicy musieli pokazać, co potrafią w obcych sobie stylach. Niestety Kasia i Bartek nie podołali wyzwaniu. Zdaniem Jednego z jurorów Michała Piróga, młodym ludziom zabrakło w tańcu osobowości, przez co występ okazał się przeciętny.
mwmedia
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.